Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Srające psy!

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
Baster pisze:Kolega Kusinox ma całkowitą racje***
Co to w ogóle ma znaczyć?! Za takie obraźliwe wypowiedzi powinieneś dostać bana a post powinien być usunięty
No i ban jest.
Awatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

goya pisze:A woreczki noszę w kieszeniach i wożę w samochodzie, bo byłoby mi wstyd,gdyby ktoś zwrócił mi uwagę ,że mój pies załatwia się w miejscu,z którego wszyscy mają prawo korzystać. ... :wink:
Tylko pogratulować takiej postawy. Niestety, zjawisko niechcianych kup występuje również w takich krajach jak np. Francja, tylko skala zjawiska jest trochę inna.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

śnieg zginął i kupki zakwitły.na forum piszą tylko ci co sprzątają po pupilach ,ale szczerze mówiąc nie wiem gdzie oni są , widząc to co jest na trawnikach,chodnikach.jesteście kroplą w morzu,a chodząc łąkową i po parku nie widziałam przez 4 lata jak tu mieszkam, ani razu nikogo z torebką.myślę że radykalne zmiany zaproponowane przez Urząd Miasta troszkę by zmieniły:czyli kary(tylko kto je będzie egzekwował?),kosze na odchody i może jakieś torebki?może na wiosnę będą jakieś zmiany,nieśmiało w to wierzę....
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jeżeli nie będzie to ogólnopolska akcja to g.....o z tego wyjdzie.Ludzie mający psy smieją się prosto w oczy jak zwraca im się uwagę.Jeszcz grozniejsze jest chodzenie z dużym psem bez kaganca i kolczatki.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

to niestety smutna prawda :-( , kolejna akcja w niczym nie pomoże, trzeba zmiany pokoleniowej, odpowiedniego wychowania to może nasze dzieci doczekają trawników zielonych ale od trawy
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tak się właśnie zastanawiam czy właściciele psów, nie sprzątający po nich, chodząc obecnie po naszym mieście myślą sobie z dumą i pychą o sobie

"Tak, te kupy co tu leżą, są moją zasługą, nie posprzątałem/am po nich i jestem z tego dumna! Oby więcej ich na naszych trawnikach, chodnikach i ulicach"
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Proponuję przesłać filmik do UM może ktoś się tam przejmie tematem i z wiosną w naszym parku też doczekamy się takich koszy i znaków...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:tak się właśnie zastanawiam czy właściciele psów, nie sprzątający po nich, chodząc obecnie po naszym mieście myślą sobie z dumą i pychą o sobie

"Tak, te kupy co tu leżą, są moją zasługą, nie posprzątałem/am po nich i jestem z tego dumna! Oby więcej ich na naszych trawnikach, chodnikach i ulicach"
ja Ryszardzie chodzę po mieście z kupa w woreczku i myślę sobie:"gdzie do choroby jasnej mam to wrzucić"? a piosenka urocza i sama prawda z niej bije,ale to "stolyca" Panie,a nie zapyziała Reda.wiem,wiem będziecie się oburzać ,że tak napisałam ale Reda jest naprawdę zapyziała.ludzie, kiedy im się zwróci uwagę,że ich pies narobił na chodnik,to zamiast się zawstydzić, to chcą cię pobić.no i jeszcze jedno:czy ktoś widział coś takiego jak na teledysku tzn:tabliczki,kosze na kupy,pojemniki,czy ktoś widzi,żeby komuś zależało na tym, aby wytępić ten brzydki zwyczaj?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

nic nie broni by kupkę włożyć nawet do normalnego śmietnika... trafi na wysypisko i po paru dniach jej nie będzie. Lepsze to niż chodnik:)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Obrazek
Awatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

narek pisze:to niestety smutna prawda :-( , kolejna akcja w niczym nie pomoże, trzeba zmiany pokoleniowej, odpowiedniego wychowania to może nasze dzieci doczekają trawników zielonych ale od trawy
Święte słowa. :!: Analogicznych problemów, jak ta kupa, w naszym społeczeństwie mamy co najmniej kilka. Niestety wszystko zależy od tzw. edukacji społecznej.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:nic nie broni by kupkę włożyć nawet do normalnego śmietnika... trafi na wysypisko i po paru dniach jej nie będzie. Lepsze to niż chodnik:)
sęk w tym, że nawet normalnych śmietników jak na lekarstwo.to na pewno nie zachęca psiarzy do sprzątania :)
Awatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Niestety, jak już gdzieś pisałem, problem kup występuje w krajach bardziej "cywilizowanych" od Polski, tylko może skala zjawiska jest mniejsza. Jeżeli nie chcemy reaktywować poniemieckich obozów koncentracyjnych i istniejących tam kiedyś komór gazowych, to musimy nastawić się na długoletni proces edukacji społeczeństwa, zresztą nie tylko w problemie psich kup. :idea:
ODPOWIEDZ