Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mecze koszykarskie forumowiczów e-reda.pl

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W sumie czemu nie. Mi ten termin odpowiada. Przynajmniej w tym tygodniu.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jeżeli o mnie chodzi, to gra w kosza, w nogę czy na gitarze nie jest (i raczej nigdy nie było) moją najmocniejszą stroną, ale lubię to, więc robię - głównie z dziećmi. Jeżeli tylko czas mi na to pozwoli (a tutaj pierwszeństwo ma życie rodzinne) to chętnie dołączę do trochę starszej grupy - na naukę nigdy nie jest za późno. Tylko skąd brać ten free time ?
Jeanette
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Mi też ta sobota pasuje :) Moze byc smiało 16.
Rafik a gdzie ten Pewik jest? ;p
Pozatym, ktoś chętny do towarzystwa w jeździe na rolkach? :P
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Obwodową do końca w stronę Ciechocina i za mostem w prawo, nastepnie trzeba przejśc około 1km i jest Pewik. Za Pewikiem jeszcze koło 1 km trzeba przejśc po płytach i pojawia sie droga asfaltowa po której można smigać ile jest sił. :) Wieczorami duzo biegaczy można tam spotkac z okolic Rumi i Redy. Ja niestety rolek nie posiadam :(.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jeanette pisze:Ja mam zajęte wtorki i czwartki. W reszte dni popołudniu np. śmiało, bo do 13 to słabo chyba, bo słonce będzie mocno świecić. Więc lepiej popołudniami :)
Popołudniami może być więcej ludzi.

Trzeba trafić na dzień. Np. dzis o 10 rano było tak ciepło, ze możnaby chodzić w krótkim rękawku

A jesli chodzi o termin to ja moge codziennie. Narazie chciałam sobie poprostu porzucać i mieć przy okazji towarzystwo.. Na mecze jeszcze bedzie czas..
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dorma na Orliku jest tyle koszy, iz nie ma problemu żeby pograć. Zawsze coś się znajdzie.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dokładnie. Są tam 4 kosze. Rzadko kiedy wszystkie są zajęte. A jak tam się nie uda można się przenieść na 2 stronę ulicy.
Jeanette
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Rafik no to trochę słabo.. Bo zanim tam dojdę to będę już zmęczona by jeździć na rolkach ;p a nie ma gdzieś bliżej powiedzmy w granicach do JP II - tam przy starej biedronce? Bo ja z Buczka jestem to dla mnie to kawał drogi :P
No ja jutro idę na dzień próbny do pracy więc przez najbliższe dni mogę od 18.
Weekend oczywiście wcześniej, ale jak w sobote bedzie ładnie to chcę gdzieś w trasę na spacer wyruszyć :)
Więc ustalmy coś wkońcu bo będziemy się tak wybierać jak sójki za morze. Komu pasuje jutro - powiedzmy 18.00 ?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja na rolkach czasem śmiagam aczkolwiek w Redzie nie ma gdzie;) fajna miejscówka na rolki jest w Rumi jak się jedzie na Dębogórze no tak w kierunku Rewy;) tam dużo rowerzystów też jest;) Ewentualnie polecam Gdańsk Brzeźno zajebista ścieżka rowerowa aż do samego Sopotu nad samiutkim morzem;) na rolki jak znalazl;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:Dokładnie. Są tam 4 kosze. Rzadko kiedy wszystkie są zajęte. A jak tam się nie uda można się przenieść na 2 stronę ulicy.
I co tam normalnie tez wpuszczają każdego? Ja nawet nie wiem którędy sie tam wchodzi. Widziałam tylko boisko do nogi tam
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Są kosze ale niestety nawierzchnia jest do d*** .
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:Dokładnie. Są tam 4 kosze
Jeżeli chodzi o obiekt na stadionie, to razem jest nawet 6 koszy.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ja niestety odpodam jutro. Jadę w kręgle pograć.

Adam ja pewno miałem tez na myśli pewnie te uliczki w drodze na Dębogórze. Jak ktoś ma samochód to zawsze łatwiej się jest dostać. :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja jutro też odpadam. Siłownia. Ale w czwartek jak bardzo chętnie.
Jeanette
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

W czwartek mam fitness :p to zostaje nam weekend.
ODPOWIEDZ