Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mecze koszykarskie forumowiczów e-reda.pl

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

kochana, o 14 to ja spaceruje z moim synusiem.. :) Taki wieczorny sport to świetna sprawa, musisz spróbować. A tak na marginesie, co Ty takiego masz do roboty wieczorami, skoro jeszcze nie pracujesz? Przecież męża możesz zostawić raz w tygodniu na godzinkę samego ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a ja o 14 chodzę na kosza bo nie mam z kim spacerować ..Jak sie nudze cały dzień to czekam, żeby w końcu z kims pogadać.. wieczorami to robie obid mezowi i z nim spedzam czas, spotykam ze znajomymi jak są po pracy ( a aktualnie pomagam rodzicom).. starczy mi siedzenia w domu, czy chodzenia samej na specary w ciagu dnia.. Nie mam dziecka wiec nie wiem jak to jest. I Ci którzy pracuja pewnie tez nie wiedza jak to jest być cały dzień samemu
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Anika1708 pisze:Dziś był trening typowo "rzutowy" :) Gajos, może by tak jednak wprowadzić "kary porządkowe za niestawianie się na treningach", o których rozmawialiśmy po grze? ;)
Nie mnie o tym decydować, musiałbym pogadać z Zigim. Póki co na piłce ich jeszcze nie wprowadziliśmy a nawet nie myśleliśmy o ich wprowadzeniu.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

hehe. w sumie jesli chodzi o piłę nożną założony jest osobny watek.. moze by tak na początek stworzyc taki sam wątek na temat gry w kosza? Bo jak narazie wypowiadamy sie w wątku o kwietniu 9 który zreszta sie konczy) na MOSIRrze i
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jutro się tym zajmę.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Tak jest moderatorze;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Specjalnie na Twoją prośbę ;)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:a ja o 14 chodzę na kosza bo nie mam z kim spacerować ..Jak sie nudze cały dzień to czekam, żeby w końcu z kims pogadać.. wieczorami to robie obid mezowi i z nim spedzam czas, spotykam ze znajomymi jak są po pracy ( a aktualnie pomagam rodzicom).. starczy mi siedzenia w domu, czy chodzenia samej na specary w ciagu dnia.. Nie mam dziecka wiec nie wiem jak to jest. I Ci którzy pracuja pewnie tez nie wiedza jak to jest być cały dzień samemu
Hmm.. napisałam "pół żartem, pół serio" o tym co robisz wieczorkiem, że raz na jakiś czas nie możesz się wyrwać na kosza (tak apropo to tez byłby rodzaj spotkania ze znajomymi) - a tu dostałam małe lanie.. Przepraszam, jeśli poruszyłam kwestie, kórych poruszać nie powinnam.. Pozdr
Anika
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

hehe ja tez żatem :).. Może zbyt powaznie to zrozumiałaś.. wiesz nuda i osamotnienie robi swoje :)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Nie mnie o tym decydować, musiałbym pogadać z Zigim. Póki co na piłce ich jeszcze nie wprowadziliśmy a nawet nie myśleliśmy o ich wprowadzeniu.
To był żart :) Jak ktoś nie może/ nie chce przyjść to przecież nie można go do tego zmusić :)
Anika
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jestem dobrej mysli.. Jeszcze nam sie uda spotkac.. mam nadzieje:)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Anika1708 pisze:
Nie mnie o tym decydować, musiałbym pogadać z Zigim. Póki co na piłce ich jeszcze nie wprowadziliśmy a nawet nie myśleliśmy o ich wprowadzeniu.
To był żart :) Jak ktoś nie może/ nie chce przyjść to przecież nie można go do tego zmusić :)
Wiem, wiem. Ale pożartować zawsze można.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a na tego kosza chodzicie na moksir - tam za trybuny, czy na to boisko koło szkoły na łąkowej? :) może też któregoś pięknego wieczora bym się przeszedł :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

na Moksir za trybuny.. Zapraszamy
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zapraszamy. Im więcej na tym lepiej.
ODPOWIEDZ