Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mecze koszykarskie forumowiczów e-reda.pl

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Jeanette
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A ja ubolewam, że nie mam czasu na kosza.. sama zaczęłam proponowac a teraz nie mam kiedy - przepraszam Was.Obiecuje że w przyszłym tygodniu spróbuje się dołączyć. No, ale przy moich godzinach dostepności to tylko pasuje mi 20 i to prócz wtorku i czwartku.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:Następnym razem jeszcze Dorma do nas dołączy. Może ktoś jeszcze się znajdzie i nie będzie źle.
Mi tak późno nie pasuje .. Chodzę ok 14.. Trochę szkoda, że wszyscy mogą dopierook 20 a ja wczesniej rzucam sama :(

Akurat przed chwilą się dowiedziałam, ze muszę zastapic koleżanke za barem od 16 więc wieczór na kosza napewno odpada

Dziś też ide chyba ok 13 lub 14, choć się zastanawiam, bo jak się dzis obudziłam to ałłłłłłłłłłłłł !!!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Artur pisze:ja tam do gier zespołowych to się nie nadaję... w kręgle moge pograć czy w boules;) możemy sie kiedys wybrać forumowską ekipą na inaugurację nowej części hotelu w Muracie na bowling;D
Tak!! Moglibysmy potraktować to jako kolejne 3 już spotkanie forumowiczów
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jeanette pisze:A ja ubolewam, że nie mam czasu na kosza.. sama zaczęłam proponowac a teraz nie mam kiedy - przepraszam Was.Obiecuje że w przyszłym tygodniu spróbuje się dołączyć. No, ale przy moich godzinach dostepności to tylko pasuje mi 20 i to prócz wtorku i czwartku.
A soboty pracujesz.. Moge się z Toba na jutro umówić :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Anika1708 pisze:ja chętnie :) Mam nadzieję, że "forumowska ekipa" to nie tylko "starzy wyjadacze" z forum :)
Jasne, że nie przynajmniej jak dla mnie;-)


Dorma pisze:Tak!! Moglibysmy potraktować to jako kolejne 3 już spotkanie forumowiczów
ale to dopiero wakacyjnie jak Murata otworzą;);))
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jedna uwaga dla jeszcze "niewtajemniczonych" - póki co wieczorem boisko do kosza robi się trochę śliskie - można nieźle się przejechać.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Im bliżej lata pewnie będzie się robiło ślisko coraz później. Jest ślisko ale da się grać tylko trzeba trochę uważać.
Jeanette
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

jutro tez pracuje, wiec moglabym najwczesniej koło 18.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

adam pisze:Jedna uwaga dla jeszcze "niewtajemniczonych" - póki co wieczorem boisko do kosza robi się trochę śliskie - można nieźle się przejechać.
Ano, śliskie... bardzo dobrze odczuło to moje kolano, na którym robi się teraz mały "strupek" :)
Anika
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł !!!!

Dziś jest jeszcze gorzej.. Powinnam te zakwasy rozruszać, ale to chyba dopiero w poniedziałek. chyba, że jutro przed obiadem będzie mi sie chciało
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Na zakwasy dobre jest piwo po wysiłku. Nastepnego dnia warto się zabrać za strechting...
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ja jak najbardziej też na kręgle sie wybiorę. Su[per rozrywka. Nie musimy czekac do otwarcia Muratu - mozemy podjechac do Wejherowa, Gniewina lub Gdyni.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a juz dzisiaj derby Redy w pilke nozna Blyskawica podejmuje Celtic o 17. warto sie wybrac, mecz zapowiada sie ciekawie, a derby to zaswsze derby;)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

3:1 dla Blyskawicy chociaz uwazam, ze remis bylby sprawiedliwy.mecz walki,wielkie emocje jak na derby przystalo nawet czasami za wielkie...
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

W zeszłym tygodniu byłem 2x ok 20.30 pograć w kosza, wczoraj ok. 19 też. Dzisiaj po 20 pewnie też wpadnę, jak ktoś chętny - zapraszam. /Ale tak "lajtowo"/
ODPOWIEDZ