Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mecze piłkarskie forumowiczów e-reda.pl

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja się piszę.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Mi bardziej odpowiada godzina 17 - pod warunkiem ze zdążę wrócic z Poznania. Powinno się udac
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Może być i 17.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A więc sprawa wygląda tak. Rozmawiałem o tym naszym meczu w Moksirze. I jeśli udało by się nam zebrać zorganizowaną grupę ok. 12 osób to bez problemu mogą nam zarezerwować Orlika. Ale podejrzewam, że na razie tyle osób się nie zmobilizuje (w każdym bądź razie zgłaszajcie się, kto chce przyjść).

A jeśli będzie kilka osób, to możemy po prostu spróbować wpaść w niedzielę o tej 17 i być może uda się pograć na 1 bramkę. Ewentualnie jest jeszcze druga opcja, tj. można przyjść w piątek między 20-22. Wtedy przychodzą różni chętni, którzy chcą grać w piłkę i tworzy się drużyny, które ze sobą grają.

Tak więc niech chętni wystąpią i piszą swoje sugestie ;)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ja chce grać ! :) mam 15 lat ale mam werwę i nie boje się grać ze starszymi ! a więc mogę grać ?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Michał pisze:Ja chce grać ! :) mam 15 lat ale mam werwę i nie boje się grać ze starszymi ! a więc mogę grać ?
Ale pewnie grasz lepiej ode mnie ;)

Jest taki problem. Na razie zgłosiło się około 6 osób (w tym ja). Mezo w ten weekend nie może, a poza tym pewnie by przyszli: Gajos, greylin, aswywiasu, Rafik26, Michał, JeeyJeey (?). To niestety za mało by zarezerwować całego Orlika. Więc albo się po prostu spotkamy w niedzielę ok. 17 z nadzieją, że uda się gdzieś zagrać, albo pozostaje piątek 20-22.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Narazie możemy sie spotkać w niedziele. Zawsze w razie czego można wziąść kogos znajomego. Jak tak pisałem, jesli tylko uda mi się dojechać z Poznania to wpadam.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Proponuję wam zorganizowac mecz w lesie albo na łące... Przynajmniej miejsce pewność, że zawsze wolne..

Co to za rezerwacje..?!! Rozumiem, że boisko jest tylko jedno i każdy chce miec pewność, że będzie mial wolne i stad rezerwacje.

O kosza jeszcze nie pytałam, ale założe się, że wolne terminy bedą raz w tyg od 22 do 23 i wtedy wszyscy Ci co też beda czekać też się rzucą..
Ostatnio zmieniony |18 Mar 2009|, o 17:17 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Oj Dorma, pozwól nam ustalić termin i w ogóle.
Jak ktoś chce pograć to może przyjść, ale musi się liczyć z tym, że ktoś na tym boisku będzie już grał, a obie bramki będą zajęte. A gdyby było nas tyle, że wypełnimy całe boisko, to możnaby sobie zaklepać. No sorry, ale ja innego systemu nie widzę. Mieszkańców jest 20 tys. a boisk jest kilka. A ci co chcą grać, grają ;)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

może ja wezmę 2 ,3 kumpli skorych do gry ?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zigi ja niestety też innego systemu nie widze..
Umawiajcie się.. Ja wam przeszkadzam?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Weź męża i wpadnijcie. Ja może też kogoś załatwie. 12 osób powinno się uzbierać.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

to do mnie o tym mężu było?

Mój mąż nnie za bardzo w noge gra.. A poza tym w niedziele od 16 jestem za barem i raczej żadna niedziela mi niepasuje :). w innym wypadku chetnie wsparłabym frekwencję.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

To szkoda. ;/ Jak będziemy się ustawiać na kosza ustawimy się na inny dzień.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja będę z kolegą :)
ODPOWIEDZ