Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siłownia

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
nnad
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Jacku słyszałam domysły, że masz zamiar powiększyć siłownie, to prawda?
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Czekam na potwierdzenie.Dziś bedę wiedział...
nnad
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

to ja w takim razie czekam na wieści :D
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

To czekamy Jacku na dobrą informację. :D
nnad
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

ciekawa jestem czy już w powiększonej siłce będzie więcej bieżni bo ja tak ją lubię! :P
hmm... a może dadzą jakieś nowe sprzęty?
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Będą...cierpliwości
MDr
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam!
Na tym forum, swoim rocznikiem (`93) raczej reprezentuje naszą młodzież. Pytanie kieruje to maximusa.. Czy nie można byłoby na siłowni wprowadzić stawki za 1h.? Nam, nieco młodszym z uboższymi zasobami portfela dałoby to możliwość skorzystania z usług siłowni. Zresztą.. nie oszukujmy się.. Kupując bilet za 12zł (na dzień) nawet otrzymując przy tym nieograniczony limit czasowy, z pewnością w pełni go nie wykorzystamy. Nawet nie powinniśmy, bo zbyt długie przebywanie na siłowni, oczywiście aktywnie ćwicząc, skończyć może się dla nas niekorzystnie. Załóżmy, że stawka za 1h. wynosiłaby 4zł. Za dotychczasową cenę dziennego biletu umożliwiałaby 3 godzinny pobyt na siłowni, lecz te 3h. moglibyśmy rozłożyć na 3 dni w tygodniu. Sprawiłoby to, że nasz tygodniowy trening byłby efektywniejszy oraz zdrowszy dla naszego organizmu. Nam, konsumentom w pewien sposób by to się opłaciło, co z pewnością przyczyniłoby się do wzrostu zainteresowania usługami świadczonymi przez Pana. :wink:

Prosiłbym o poparcie mnie przez resztę użytkowników oraz osób korzystających z siłowni, gdyż jako młodszy (z pozoru mniej doświadczony) mogę zostać niezauważony :roll:

Pozdrawiam
Mdr5
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Interesująca propozycja. Ale ma chyba nikłe szanse na powodzenie.
nnad
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

hmm... może i nie głupi pomysł. Zmniejszyło by to ilość osób na siłowni. Czasem po prostu jest nas za dużo i nie mogę przeprowadzić swojego programu ćwiczeń tak jak bym chciała i z godziny robią sie 2 a czasem 2,5 co mnie wykańcza no ale to wszystko zależy od Jacka bo on tu rządzi :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Podejżewam, że ceny się nie zmienią, bo każy przecież chce zarobić.. Te ceny są właśnie tak sprytnie pomyślane, żeby więcej zapłacić. Te 12 zł na dzień ( na początku myślałam, że jest to właśnie za godzinę, ale jak widzę - myliłam się) też jest sprytne bo wiadomo, że nikt cały dzień nie wytrzyma na siłowni.. góra ze 3 godz.. A 12 zł zapłaci. Jacek miał niezły pomysł, sprytnie jest to pomyslane ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

mDR podaje ciekawe propozycje, ale niestety p. Jacek musi też trzymać się reguł rynkowych i zarabiać:) m.in. dlatego rozumiem ceny (faktem jest super wyposażenie), które na studencką kieszeń są spore, no, ale nie wymagam cudotwórstwa. chętnie też bym chodził do tej siłowni z wykupionym karnetem, ale cóż...maszyn za darmo p. Jacek nie dostał, więc trudno:_)
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Witam
Właśnie skończył mi się karnet na MOKSIR i już miałem zmienić siłownię ale .... KRYZYS
Niestety takie czasy że liczy się każdy grosz zwłaszcza że muszę wydatki na sport dzielić z żoną (fitness, basen)
Może teraz moje kalkulacje:
Jestem w stanie w msc być na siłowni 12 razy czyli 3 razy w tygodniu.
Na MOKSIR za 20 wejść płacę 70 zł czyli 3,5 zł za jedno wejście a w nowej 100 zł za msc czyli przy 12 wejściach jedno wychodzi 8,33 zł. Oczywiście nie porównuję wyposażenia bo tu nie ma czego porównywać ale ja aż tak wymagającym klientem nie jestem.
Mam dwie propozycje wersji karnetu dla właściciela obiektu (czyta to forum może je rozważy):
1)100 zł za karnet za 20 wejść ważny msc ale bezimienny tak ażebym mógł chodzić np. razem z żoną. Można by go wręcz nazwać MAŁŻEŃSKIM
2)100 zł za karnet za 20 wejść ważny 2 msc imienny (ten by spełnił oczekiwania MDr)
Pozdrawiam :)
P/S Wiem że to nie koncert życzeń i liczą się prawa rynkowe ale jak to się mówi "klient nasz ..." :)
MDr
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Właśnie, gdyby ten karnet nie był imienny i miał określoną ilość wejść (bądź godzin).. myślę, że byłaby to atrakcyjniejsza oferta. W taki sposób można by zawsze rozłożyć cenę biletu miesięcznego na kilka osób ;)
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dzięki.Na pewno wezmę Wasze propozycje pod uwagę w maju,gdyż zmieniamy lokal na większy i wtedy ma to dla mnie sens.Pozdrawiam
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A można zdradzić lokalizację? Czy to jeszcze TOP SECRET?
ODPOWIEDZ