Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2011/2012

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

No tak, naczelny krytyk king2 oczywiście profesorsko podsumował mecz z Arką. Na szczęście jego głębokie i profesjonalne analizy dowodzą, że jedyne co potrafi to krytykować i wyśmiewać. I co chłopcze, jesteś taki PRO? Przelewasz swoje frustracje i niespełnione ambicje? Podejrzewam, że pogonili cię kiedyś z Orląt bo nie potrafisz prosto piłki kopnąć i teraz na forum pokazujesz swój geniusz.
Odnośnie niewykorzystanego karnego - zdarza się i nie ma co się śmiać, szkoda, że ci co teraz się śmieją nie pamiętają ile razy dzięki wykorzystanym jedenastkom M.Królika Reda wygrywała mecze. A najgłośniej śmieją się ci, którzy nigdy nie mieli okazji strzelać karnego. Na orlikach to nie to samo co w w ważnym meczu o punkty.
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

I szybka informacja z ostatniej chwili:
Dzisiaj odbył się sparing Orlęta Reda - Arka Gdynia (juniorzy rocznik chyba 1995) 2-2
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Niestety w Skarszewach przegrana 1-2 choć sytuacji nie brakowało...
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

oj king: "sytuacji nie brakowało", jak zawsze wybielasz. Nie łatwiej: byliśmy słabsi...? Proszę Was, dobrze się dzieje, lepiej środek tabeli w IV lidze niż pośmiewisko w III. Pozdrawiam optymistów...:D:D
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Niestety ten wynik praktycznie przekreśla szanse na awans:(. Jeszcze jak się dowiedziałem,że większość meczu Skarszewy grały w 10 to po prostu brakuje słów...Absolutnie nie mamy zespołu na czubek tabeli max 4,5 miejsce.Wygrywamy tylko ze słabszymi.Taka smutna rzeczywistość .Początek sezonu był jak widać bardzo mylący.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A może to i dobrze. Po co się specjalnie napinać na awans skoro skończy się on tak jak zawsze spadkiem po beznadziejnej grze i dramatycznych wynikach. Niech spokojnie sobie pograją przez ten sezon, może pojawią się jacyś fajni juniorzy i za dwa trzy lata niech awansują i się potem utrzymają.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Popieram herringa
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hehe chłopaki nie lamentujcie tak :D
To tylko piłka nożna... jedna kolejka i wszystko może się zmienić... Orlęta tracą tylko 6 punktów... Arka w 1lidze traci 8 pkt do awansu...a ja i tak wierze, że awansuje :)
6 punktów jest spokojnie do odrobienia... pzecież za nami dopiero 1/3 sezonu :)

inna sprawa, że Orlęta mogłyby rozeznać się czy możliwe byłoby wypożyczenie paru grajków z Arki 2...
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Skarszewy grały w 10 jakieś ostatnie 20-30 minut, bramki dla Skarszew padły po dwóch rzutach wolnych sprzed pola karnego co oczywiście nie usprawiedliwia nikogo. Ten mecz powinien był być wygrany, niestety taka bywa piłka, czasem gra się słabo a się wygrywa a czasem gra jest dobra ale wraca się punktów.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze: inna sprawa, że Orlęta mogłyby rozeznać się czy możliwe byłoby wypożyczenie paru grajków z Arki 2...
Arka II współpracuje z Orkanem Rumia i tam podsyła chłopaków na ogranie. Ze względu na to że gramy w tej samej lidze wypożyczenia raczej nic by nie dały tym chłopakom a pewnie i zaszkodziły bo w Gdyni na pewno mają lepsze warunki treningowe. Do nas przysłaliby może Sulimę z którego pożytku żadnego i tak byśmy nie odnieśli.
kibic
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Problem jest w tym, że z Prezesem Orląt nie chce współpracować żaden klub.Co do warunków to Orlęta maja jedne z lepszych - główna płyta, siłownia - wszystko jest na miejscu.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dziś Orlęta wygrały 3-0 z Olimpią Sztum i są na 4 miejscu :)

Orlęta grają bezkompromisowo w tym sezonie, albo wygrana, albo porażka :)

a w między czasie Orlęta odpadły z regionalnego Pucharu Polski.
Przegrały po dogrywce 1-0 w Bytowie z rezerwami Bytowi - tak więc Orlęta sukcesu Gryfa z tegorocznych rozgrywek Pucharu Polski nie powtórzą :P
http://www.90minut.pl/liga/0/liga5860.html
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Prawie taki sam przebieg miał mecz tydzień temu. Mieliśmy wiele dobrysch sytuacji niestety zabrakło skuteczności. Dobrze, że dzisiaj nie straciliśmy głupiej bramki.
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Pomorze Potęgowo - Orlęta Reda 1-1, a w ostatnich minutach była szansa na prowadzenie.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ten remis dla mnie to prawie jak porażka... Aż strach pomyśleć co to będzie z Polonią i rewelacyjnym Potokiem.Nie wygrywają z górą tabeli więc widać,że coś w tym zespole jest nie tak,a szkoda.:(
ODPOWIEDZ