Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Klub sportów walki Feniks Reda

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Ninja
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ooo siemka Harry :) pewnie, zapraszatsu :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja to samo mogę powiedzieć o Robercie (Ninja) Bardzo miło spędziłem czas na treningu u niego i mogę polecić Aikido w Redzie każdemu :) Miła atmosfera i spoko ludzie. My an pewno jeszcze was odwiedzimy ;) A no i zapraszamy do siebie jak tylko ruszymy!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam ponownie :):)

Znamy już godziny treningów w KSW Feniks na wrzesień.

Pierwszy trening w piątek 17 września o godzinie 20.00 do 21.30 w Szkole Podstawowej nr 6 w Redzie przy ulicy Gniewowskiej! Kolejny trening w poniedziałek o 19.00 i tak do końca września potem może się nieco zmienić, tak jak i zmieni się miejsce treningów na SP2, tak jak w zeszłym sezonie!
(Za przejazdem kolejowym 200m przed nowym cmentarzem!).

Zabieramy ze sobą strój sportowy, sprzęt do sportów walki (kto ma) i zapał do trenowania!
Kto chce brać prysznic po treningu to oczywiście bierze też ręcznik i jakieś mydło.

Na pierwszym treningu będzie część organizacyjna ale też normalna część treningowa!

Pierwszy trening darmowy!

Więcej info: 500 023 099 i WWW.FENIKS-REDA.PL !!!!!!!!!!!

ZAPRASZAM!!!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jetsesmy po pierwszym treningu, obecne 34 osoby :) zapraszamy na kolejne terningi!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tak sobie przejrzałem stronę klubu i póki co tylko "na oko" mogę stwierdzić, że wygląda naprawdę świetnie:) Naprawdę dobra robota:) żal tylko, że kondycja nie pozwala jeszcze na sprawdzenie w praktyce:)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam Ryszardzie. Wpadnij zobacyzć bez względu na kondycję cyz stan zdrowia, dostosujemy trening do Twoich potrzeb.
Pozdrawiamy i zapraszamy jeszcze raz!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

heh dzięki wielkie, obiecuję się pojawić, jak tylko nadrobię zaległości:) Swoją drogą naprawdę jestem pod wrażeniem tego co robicie, choćby jak spotkanie z Kobylańskim :) Wiem, że to wszystko wymaga poświęcania czasu, a niejednokrotnie także nakładów finansowych ze swojej strony, nie wiedząc czy zwróci się choć złotówka.

Naprawdę świetna robota
slawekwej
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dzien dobry tak czytam i czytam i troszke sie zgodzic nie moge z wypowiedziamy nan temat klubu taki dobry klub a nigdy nie slyszalem o nim by wysylal zawodnikow na zawody a moze poprostu zle szkola swoich poopiecznych??hmm a co do trenera Yevgenia Pechenyy hmmm to moze by wypadalo najpierw napisac skad sie wszystkiego nauczyl??Bo by wypadalo napisac glupie slowo ze byl kiedys podopiecznym Rafala Karcz ktory do dzis staje na podiom na najwyzzszym miejscu tak jak i jego zawodnicy i prowadzi klub w ktorym bezpieczenstwo jest najwazniejsze uzywaja kaskow ochronnych i szczenk rekawic kopaczy itp raz bylem u was na treningu ale niestety nie chcialem tam dlogo byc poniewaz nie znacie sie nic a nic na stylu walki i o tej dyscyplinie to moze sie lepiej szachami zajac
uczenkarcza
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

"...Rafala Karcz ktory do dzis staje na podiom na najwyzzszym miejscu tak jak i jego zawodnicy i prowadzi klub w ktorym bezpieczenstwo jest najwazniejsze uzywaja kaskow ochronnych i szczenk rekawic kopaczy..."

fajnie fajnie to ja dodam...
http://i55.tinypic.com/qqpgli.jpg
strażnik miejski, mistrz autopromocji, 57 kilogramowy chłopiec, którego walki full contaktowe niczym nie różnią się od walk semi contakt. Fajnie, że macie swój klubik Fight Zone i jeździcie na zawody semi contaktowe na których się klikacie i łaskoczecie co z prawdziwą walką nie ma zbyt wiele wspólnego ale daruj sobie proszę wejherowski sławku swoje wypociny i nie zaśmiecaj tematu o klubie sportowym Feniks Reda. Gdybyś chciał zmienić dyscyplinę i jednak w swoich damskich majtkach znalazłbyś jaja to wpadnij do nas na trening potrenować.
Poniedziałki, Piątki godzina 18:00
Sobota sparingi godzina 17:00
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Widze, że podopieczni Karcza dalej nie dają nam spokoju, mimo, że my jako klub Feniks was zupełnie nie zaczepiamy. Nie mniej Sławku, nie wiem kim jestes i jak wyglądasz, ale jak byłeś u nas raz jako szpieg od Karcza bo po cóż innego? Więc Twoja opinia nie jest ani troche obiektywna. Poza tym jak już osoba wyżej napisała, co Ty możesz wiedzieć o prawdziwej walce i stylu trenowania skoro jesteś początkującym laikiem, który na temat sportów uderzanych wie tyle co ja na temat szachów, a cała Twoja wiedza pochodzi z jednego klubu, jednego trenera prowadzącego Semi Contakt tak inny od tego co my robimy (Full Contact Low Kick, Light-Kick, Muay Thai)??

A co do ochraniaczy, to pewnie widziałeś, że okopujemy piszczele na metalowych słupach, bijemy się w linach namaczanych w żywicy i szkle, a głowę wzmacniamy rozbiegając się przez całą salę i waląc nią w mur....

A tak na poważnie, my również oczywiście trenujemy w sprzęcie ochronnym, sparujemy tylko w kaskach i oczywiście ochraniaczu szczęki oraz rękawicach 20 OZ, których wy na pewno nie macie, a bezpieczniejszych rękawic na rynku nie ma.

Także Sławku trenuj sobie ale nam daj spokój. A jak faktycznie jakimś cudem znajdziesz te jajka to wpadnij posparować.

A do wszystkich postronnych, którzy to czytają:

Nie słuchajcie tych bzdur, wpadnijcie sami i zobaczcie jak jest naprawdę! Ostatnio zakupiliśmy sprzętu za 2000zł, zapraszamy mistrzów na seminaria, oferujemy dla chętnych możliwość 5 treningów w tygodniu za 50zł, mamy poparcie radnych i burmistrza - ZAPRASZAMY!
slawekwej
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zgadza sie Rafal Karcz wykonuje zawod straznika miejskiego i to neguje wczesniejsze wypowiedzi waszego zalosnego towarzystwa ze jakoby Rafal Karcz byl wylacznie nastawiony na zarabianie pieniedzy a nie na szkolenie sportowe dzieci i mlodziezy wprost przeciwnie Karcz zarabia na swoje zycie i potrzeby w inny sposob a klub traktuje jako zyciowa pasje przy okazji dajac swoim zawodnikom i podopiecznym szanse na sportowa kariere.tzw autopromocja jest jak najbardziej na miejscu gdyz z zalozenia sztuki i sporty walki promuja sami zawodnicy.trenerzy,dzialacze,promotorzy towarzystwo(pseudo)klubu Fenix Reda sa to ludzie nieznajacy realiow srodowiska sportow sztuki walki.sport profesionalny polega na m.in wlasnie na promocji swojego srodowiska klubowego,swoich zawodnikow i trenerow Fenix Reda to pseudo klub i pseudo zawodnicy,ktorzy wypowiadaja sie w ten sposob na forum jedynie potwierdzaja ze sa klubikiem osob sfrustrowanych i niezadowolonych ze swojego prywatno-sportowego zycia.Apropo 57kg Karcza,czy nie wiecie,ze w sportach walki istnieja kategorie wagowe ,aKarcz jest zawodnikiem walczacym w niskich kat.wagowych,co nie uwlacza jego wynikow w sporcie w tej samej kategorii dla informacji niezorientowach czyli towarzystwa Fenix Reda,m.in.walczyl pierwszy w histori polskiego kickboxingu mistz swiata Piotr Siegoczynski,obecnie trener kadry polski w kickboxingu,autorytet wsrod trenerow.czy to neguje jego wyniki sportowe,wiedzac ze byl zawodnikiem w kat do 57kg?Kazdy sport zadzi sie swoimi prawami.trening to nie tylko zajecia ksztaltujace sile wytrzymalosc,szybkosc,czego brakuje zawodnikom Fenix Reda ale tagrze i zajecia z taktyki w walce sportowej.moim zdaniem Rafal ma opracowane taka taktyke ktora jest bardzo skutecna i malourazowa dla zdrowia.nie wdaje sie w wojny z silniejszymi zawodnikami,punktujac ich wykozystujac znacznie wieksze wyszkolenie techniczne i taktyczne.ten styl widocznie jest akceptowany przez sedziow polskiego zwiazku kickboxingu oraz organizacji w ktorej walczy Karcz.Fenix Reda widac nie ma pojecia o walce sportowej,nie wspominajac juz o podstawowych formulach takich jak:semi contakt,light contakt,full conakt,w ktorych klub fight zone odnosi zadowalajace wyniki sportowe.Swiadczy o tym sukcesy zawodnikow,ktorzy do tej pory zdobyli blisko 200 medali mistrzostw polski.pucharow polski.mistrzostw europy i pucharow swiata w kickboxingu.Klubikiem mozna nazwac towarzystwo Fenix Reda, a nie sekcje ,ktora posiada 4 filie na terenie powiatu pomorskiego,co daje okolo setki dzieci i mlodziezy chetnie uczestniczacych na zajecia sportowe nie wspominajac juz o doroslych.Klub fight zone uczy walki sportowej,samoobrony,nie mylic z walka realna oraz z hooliganskimi technikami i zalorzeniami klubiku Fenix Reda.Fenix Reda zaprasza do swego pseudo klubu dzieci od lat 8,co ciekawe instruktorzy FR nie posiadaja przygotowania oraz wiedzy do prowadzenia zajec z mlodzieza i osobami doroslymi,a co dopiero z dziecmi.Chetnie pojawil bym sie u was na zajeciach gdybym wiedzial ze naucze sie czegos wiecej niz potrafie.Chcialbym zauwazyc ze pseudo instruktorzy Fenix Reda maja tyle doswiadczenia w sportach i sztukach walki,tyle co ja na forum e-reda.pl(czytaj poczatkujacy)Apropo ostatniej wypowiedzi u nas na treningu dbamy o bezpieczenstwo trenujacych,sparingi odbywaja sie w pelnym zestawie ochraniaczy,w tym i susspensorze-ochraniaczu na krocza dla niezorientowanych z Fenixa,Odbiegajac od tematu zapraszamy na treningi wszystkie chetne osoby,chcace przezyc przygode ze sportami i sztukami walki.Proponujemy trningi kickboxingu w zakresie rekracji i sportu,od niedawna zapraszamy na aeroboxing dla pan w wejherowie.NA ZDJECIU KTORE ZAMIESCILISCIE :RAFAL KARCZ ZAWODOWY MISTRZ POLSKI W KICKBOXINGU DWOCH ORGANIZACJI.W KATEGORI WAGOWEJ DO 54 KG I 60 KG,DZIEKUJEMY ZA PROMOCE NASZEGO TRENERA I KLUBU
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Sławek - Karcz nudny jesteś, idź stąd.

Prosze moderatora o skasowanie tych pierdół, bo temat jest o klubie Feniks a nie o Karczu - załóż sobie swój temat.

Sławek - podaję mój numer gg: 2353862 widzę, że tak bardzo chcesz pogadać na temat klubu Feniks to zapraszam na prywatną rozmowę, a nie tutaj!
slawekwej
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dopoki beda takie agresywne i nieprawdziwe odpowiedzi na temat Karcza i klubu fjght zone bede sie wypowiadal na tym forum jesli zaprzestaniesz pisac bzdury na temat karcza ja zaprzestane pisac na temat fenixa
uczenkarcza
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wejherowski sławku poluzuj troszkę gumkę w stringach i posłuchaj. Gdy już zrozumiesz, że w klubie Fight Zone dalej się nie rozwiniesz i znudzi Ci się skakanie przed partnerem i machanie nogami przed jego głową to wpadnij do Nas nauczyć się czegoś nowego, praktycznego. I wtedy dopiero czeka Cię ciężka praca i będziesz musiał oduczyć się nawyków semi, które wpaja Ci Twój trener bo o walce w full nie ma zielonego pojęcia. Nie bez powodu duża część osób rezygnuje z zajęć Rafała bo są zwyczajnie nie praktyczne. Jego zajęcia są dobre dla dzieci i niech prowadzi sobie sekcje dziecięce-powodzenia.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

sory, że się wetnę w nie swój temat, ale slawekwej takimi wypowiedziami raczej nie zachęcisz innych do przyjścia na zajęcia do Waszego klubu. Osobiste wycieczki i obrażanie innych nie jest raczej sposobem na promocję swojego klubu (a to Ty sam zacząłeś i odgrzałeś ten temat).

Proponuję Ci bardziej skupić się nad pisownią i interpunkcją, bo trzeba dużo samozaparcia żeby czytać Twoje posty, a plucie na innych zostawić sobie na PW.

BTW za taką "promocję" swojego klubu powinieneś wylecieć już z hukiem, bo to co wypisujesz nie świadczy tylko o Tobie, ale również o Twoim klubie. Kolego szanuj innych, a inni będą szanować Ciebie.

Pozdr.
ODPOWIEDZ