Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2010/2011

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

spalony był, ale piłka, która odbiła się od obrońcy- ewidentna ręka. a bramkarz przy wyjmowaniu piłki miał łokieć na linii bramkowej...
Julek
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A. Co z tą obiecaną stroną internetową?
B. Podobno mają być zwmocnienia.
C. Inauguracja obiecująca.
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A+B: to jest Reda, obiecanki cacanki, przyzwyczaj się, że Reda jest najlepsza w bajkopisarstwie
C: szkoda straconej bramki w doliczonym czasie gry, a mogło być tak pięknie...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Tymczasem drugi mecz za nami. Niestety przegrany.

Rega Trzebiatów 4-0 Orlęta Reda
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Niestety... przed ligą nie było żadnych wzmocnień, do tego do Trzebiatowa nie pojehało 5 zawodników z podstawowego składu, który grał w 4 lidze...
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Skład Orląt z meczu z Regą:
Elżanowski, Krupa, Trocki(59.Wesołowski), Smulski, Sulima, Dworniak, Stępień, Wasilewski, Szemantowicz(23.Kozubski), Heining, Ziemak(60.Waldowski).
kibic
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Drugi raz kasa miejska wydana w błoto. Redy nie stac na 3 ligę, kiedy to dotrze do głów władzy.
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

powiedz to chłopakom, którzy w IV lidze w każdy mecz wkładali 100% serca i zaangażowania...
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ty Kibic puknij się w głowę. Po składzie widać, iz nie zagrało teraz 4 chłopkaów z podstawowego składu. Nie ma co spisywać na straty piłkarzy zaledwie po dwóch kolejkach. Dopiero pewne rozeznanie będziemy mieli po upływie 8 kolejek - w pierwszych 5 kolejkach gramy z drużynami, które w ostatnim sezonie zajmowały miejsca 2-7 tak więc nie można czego innego się spodziewać jak zdobycie kilku punktów. W najbliższą środę gramy w Gryfem Słupsk w Redzie i będzie napewno szansa zdobyć 3 pkt.
A że budżet mamy najmniejszy w III-lidze to się zdążyłem przyzwyczaić - ba, nawet w IVlidze był on malutki i tylko dzięki zawziętości chłopaków udało się coś ugrać i teraz będzie tak samo. Zwłaszcza, że skład mamy o niebo lepszy niz dwa lata temu, kiedy gralismy samymi juniorami (wówczas nawet w IV lidze byśmy soie nie poradzili).
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

o której jutrzejszy mecz ?
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Michał pisze:o której jutrzejszy mecz ?
Michał zwolnij troche - dzisiaj jest poniedziałek. :) Mecz jest w środę o godz. 17.00.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

a no tak zamyśliłem się :D dzięki za info będę na meczu ;)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Orlęta Reda 0-0 Gryf Słupsk
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Znowu podział punktów. Jak wyglądała sama gra, mnie niestety mecz wyleciał z głowy i się nie zjawiłem.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Sama gra wyglądała na remis było dużo strat w środku pola oraz pod bramką przeciwnika tak samo przeciwnicy tracili ją na rzecz naszych obrońców . Niestety jak zwykle pan Trocki nie radzi sobie za dobrze bo prawej stronie ale większych problemów z tego nie wynikło . Mieliśmy kilka okazji bramkowych , przeciwnicy również . Jak zwykle "zdobyliśmy" bramkę ze spalonego , która nie została uznana . Pojawili się również kibice przeciwnika ale obyło się chyba bez większych zdarzeń
ODPOWIEDZ