Orlęta Reda - sezon 2009/2010

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

2 bramki stracone w ciągu 2 minut - na pewno trzeba poprawić obronę
waski_sztum

14 lat temu

Witam.

Czy byłby ktoś w stanie podać mi skład Orląt z dzisiejszego meczu, oraz z wcześniejszego z Murkamem ? Chciałbym jakieś statystyki sobie porobić i takie tam pierdołki małe dla siebie ;)

pozdrawiam
Jakub Dobrowolski
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Już jutro o godz. 11 Orlęta w III kolejce zagrają w Skarszewach z tamtejszą Wietcisą, która jest beniaminkiem IV Ligi. Do tej pory gospodarze odnieśli dwa zwycięstwa: z Rodłem Kwidzyń 3:1 oraz z Orłem Trąbki Wielki 1:0. W tabeli zajmują 3 miejsce.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

waski_sztum pisze:Witam.

Czy byłby ktoś w stanie podać mi skład Orląt z dzisiejszego meczu, oraz z wcześniejszego z Murkamem ? Chciałbym jakieś statystyki sobie porobić i takie tam pierdołki małe dla siebie ;)

pozdrawiam
Jakub Dobrowolski
Skład z meczu Wierzyca wygładał nast. : Ryband - Trocki, Królik, Wasielewski, Wesołowski - Dworniak, Styn, Heinig, ?? - Pek, Szudrowicz
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Rafik26 pisze:Już jutro o godz. 11 Orlęta w III kolejce zagrają w Skarszewach z tamtejszą Wietcisą, która jest beniaminkiem IV Ligi. Do tej pory gospodarze odnieśli dwa zwycięstwa: z Rodłem Kwidzyń 3:1 oraz z Orłem Trąbki Wielki 1:0. W tabeli zajmują 3 miejsce.
aaa nie ma takiego miasta jak Kwidzyń, tylko Kwidzyn. (ale jestem upierdliwy 8) )
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:
Rafik26 pisze:Już jutro o godz. 11 Orlęta w III kolejce zagrają w Skarszewach z tamtejszą Wietcisą, która jest beniaminkiem IV Ligi. Do tej pory gospodarze odnieśli dwa zwycięstwa: z Rodłem Kwidzyń 3:1 oraz z Orłem Trąbki Wielki 1:0. W tabeli zajmują 3 miejsce.
aaa nie ma takiego miasta jak Kwidzyń, tylko Kwidzyn. (ale jestem upierdliwy 8) )
Ech Ty polonisto. :lol:
Pozdrawiam Ziomali
Baster
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

26 sierpnia podejmujemy u siebie Pomorze z Potęgowa zapraszamy na mecz i na lewą stronę krytej do młyna wspomóc nasze ORŁY . http://www.redzcy.fora.pl zapraszam na Forum :) . 26 sierpnia godzina 17 30 zapraszamy na mecz!
kaznodzieja7
Forumowicz
48 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

harmonogram meczów wszystkich redzkich drużyn już na www.moksir.reda.pl
waski_sztum

14 lat temu

wie ktoś może jak tam Orlęta do przerwy ?
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Orlęta niespodziewanie rozgromiły Wietcisę 6:1.
waski_sztum

14 lat temu

a strzelców jesteś w stanie podać ? ;)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

to chyba dzieki temu sparingowi w srodku tygodnia z Celtikiem tak sie podszkolily;)
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

partagas pisze:to chyba dzieki temu sparingowi w srodku tygodnia z Celtikiem tak sie podszkolily;)
Sparing się przydaje... Ale dużo pracy jest podczas treningów.... Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej - ekipa się zgrywa.

Strzelców postaram się podać w późniejszym czasie..
Baster
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Rafik czekamy na strzelców :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

WoW. Oby tak dalej i znowu awansujemy do III ligi. Akurat na 75 lecie powstania klubu.

Póki co zajmujemy 3 miejsce w tabeli .
Zablokowany