Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Arka Gdynia - Wszystko o gdyńskim zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

dokładnie szkoda... kurczaki i znów to słynne gdyby Gdyby Szwoch z Rzuchowskim w pierwszych minutach trafili w bramę a nie w siebie, gdyby Szwochowi weszła piła w bramę a nie w poprzeczkę (czy tam słupek), gdyby ten gówniany rykoszet przy 0-1 poszedł w inną stronę ahh szkoda, bo i w sobotę i dziś zasłużyliśmy na lepsze wyniki...

...ale paradoksalnie to może to i dobrze
Gdyby wygrali w sobotę i dziś to wszyscy obrośli by w piórka i pomyśleliby, że mamy pakę na Ligę Mistrzów... a tak gołym okiem widać, że trzeba transferów dobrych ogranych gości, bo przy słabej dyspozycji jakiś graczy (tak jak w tej rundzie da Silva i Radzewicz) sam Aleksander ze Szwochem meczu nie wygrają
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Masz racje poniekad Wicek... ale... co by bylo gdyby... gdbyby ryby glos tez mialy... a gdyby to nie bylo na niby... to juz nie jest wazne. Wazne jest to, ze jest straconych 5 punktow w 2 ostatnich meczach, a to jest niedpouszczalne jesli chcemy walczyc o najwyzsze cele...
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Sikora na konferencji mówił o tym, że pracują nad wzmocnieniami (co najmniej 3 zawodników + bramkarz) i mam nadzieje, ze to będą faktycznie wzmocnienia a nie uzupełnienia... a teraz cóż...

niech chłopaki lecą bawić się w stanach, później święta a od stycznia zasuwać byśmy w maju cieszyli się z awansu i Pucharu

Troszkę młodzież nam dojrzeje (Wojowski, Marcjanik, Juraszek) troszkę okrzepnie, da Silva i Radza dojdą do formy i będzie awansik z 10 pkt przewagi
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:Redziaczki sorry... Mam wrażenie, że Ty te komentarze apropo Arki wciąż skądś przeklejasz. Nie byłeś na meczu, nie pisz. Proste...
A skąd wiesz, że nie byłem? widziałeś?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wg mnie Marcus niech odejdzie, oby Szromnik nie odszedl i tak jak piszesz... wzmocnienia w polu plus bramkarz !! Gdybysmy choc polowe tych frajerskich punktow stracili, co stracilismy, bylibysmy samodzielnym liderem... a tak... walka waLKA WALKA !!!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Redziaczki... wiec jak byles, tym bardziej nie rozumiem przeklejania suchych tekstow zamiast opisania sytuacji swymi slowy... Mam CIe za osobe inteligentna, wnoszaca sporo do tego forum i myslalem dotad, ze wyniki sportowe skads przeklejasz... w sumie nadal tak mysle, nawet jak byles na meczu
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja tylko napisałem suche fakty dla tych co nie byli a interesują się naszą areczką, a od opisywania jesteś Ty czy Wicek. Ja idę, oglądam i wracam. Nie mnie oceniać ich styl gry itp. itd. ale wam to dobrze idzie....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nam moze opisywanie isc slabo... waznie niech zawodnikom gra idzie My tam do Mistrza Mowy Polskiej nie kandydujemy... przynajmniej ja hehe
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Hehe, ja idąc na mecz oczekuję zobaczyć kawał dobrego futbolu i muszę przyznać, że jest coraz lepiej z poziomem Gdyńskiej piłki. Ale nie będę się stawiał tutaj na forum w miejsce trenera czy komentatora sportowego i opisywał meczu

A tak na poprawę humoru, to dwa suchary dotyczące Reprezentacji Polski:
"Gdzie obejrzeć ostatnie bramki Polaków? W TVP Historia"
"Polska reprezentacja przełamie się dopiero w grudniu.... opłatkiem"
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

gdynskiej...

Kibicem reprezentacji nigdy nie bylem, zawsze wolalem Niemcy, ale kawal znam dobry.
Polska reprezentacja byla z wizyta w domu dziecka. Po wyjsciu komentarz... "Zal bylo widziec w ich oczach te zly rozpaczy i bezradnosci"... mowi 6-letni Jasio heheheh
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

hehe, dobre
Mazur pisze:My tam do Mistrza Mowy Polskiej nie kandydujemy... przynajmniej ja hehe
Chyba już jesteś!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Heh jeszcze nie, jestem w wielkim finale ale walka o tytul trwa w zaciete;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Wicek pisze: bo i w sobotę i dziś zasłużyliśmy na lepsze wyniki...

...ale paradoksalnie to może to i dobrze
Gdyby wygrali w sobotę i dziś to wszyscy obrośli by w piórka i pomyśleliby, że mamy pakę na Ligę Mistrzów... a tak gołym okiem widać, że trzeba transferów dobrych ogranych gości, bo przy słabej dyspozycji jakiś graczy (tak jak w tej rundzie da Silva i Radzewicz) sam Aleksander ze Szwochem meczu nie wygrają
Też tak myślę, 4 pkt to nie koniec świata, wierzę, że na wiosnę będzie dobrze. A co do wczorajszego meczu to sądzę , że to był dzień w którym piłka nie chciała wejść nam do bramki przeciwnika. Bywa...
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja akurat o wczorajszym wyniku Areczki dowiedziałem się właśnie od Was (e reda)
Często korzystam ze strony -wyniki- live- ,ale aktualnie przebywam tam gdzie internet jest bardzo słaby i zwykłe strony nie chciały się otworzyć, a nasza redzka otwiera się zawsze.
Więc informujmy forumowiczów o wynikach i nie tylko, bez względu czy ktoś był na meczu, czy siedział w domu.
Oby do wiosny
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

no i chłopaki polecieli sobie do USA w składzie mocno rezerwowym (tylko 15 chłopa poleciało w tym tylko jeden i do tego...3 bramkarz), ale chyba nie mają tam zbyt wymagających sparingpartnerów (choć przyznam szczerze, ze na MLSie zupełnie się nie znam )

30 XI o 20.00 (naszego czasu) grają z Football Club New Jersey (5 liga)
7 XII o 20.00 grają z Polonią New York Soccer (to chyba amatorzy)
a pomiędzy 30 XI a 7 XII grają jeszcze jeden mecz, ale sami nie wiedzą z kim.

Niech się chłopaki bawią w Ameryce, a działacze niech kombinują jakiś 2 czy 3 grajków na poziomie
ODPOWIEDZ