Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Arka Gdynia - Wszystko o gdyńskim zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

ja najmocniej przepraszam ale dlaczego jakiś skur**el zamyka dwie trybuny za wybryki lec**jki???Pies Tuska szczeka, lechia nabroiła a my mamy cierpieć??Za co?Za niekulturalny doping??Za derby nie zmykali nam trybun a bywało gorzej!!!
Sorry ale mam karnecik i napaliłem się na dwa ostatnie mecze a tu taki news na 4 dni przed meczem
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Mam nadzieje, ze nie dojdzie do tego bo wowczas tez sie ostro zirytuje. Co za barany! Nie bac, nie bac pzpn !!!
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

kula65 pisze:...Sorry ale mam karnecik i napaliłem się na dwa ostatnie mecze a tu taki news na 4 dni przed meczem
jak masz karnecik, to raczej jesteś w tej lepszej sytuacji, że mecz będziesz mógł obejrzeć.
Jeśli Wojewoda się nie opamięta i nie da maks zawiasów (choć dalej nie wiem za co) to najprawdopodobniej wszyscy karnetowcy zostaną upchnięci na Olimpijskiej... ale poczekajmy na oficjalne informacje i na meczu będzie jakieś 3500 widzów... ale to już mocno nie ta sama impreza
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

ja mam karnet ale nie chodzę sam- zawsze zbieramy się ekipą, idziemy, bawimy się i szkoda mi tego wypadu,integracji itp.
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja tam na trybune olimpijską się nie wybieram. Zresztą nie mam karnetu wiec pewnie i tak się nie zmieszcze. To jakiś farmazon z tym zamknięciem. Gra się uklada a jakiś palant pokazuje na co go stać. Wszyscy na tory!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

na forum Arki potwierdzili, że zakaz jest czekają tylko na pisemne uzasadnienie
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To to ja czytałem. Mimo wszystko wierze, ze ten idiotyczny zakaz nie dojdzie do skutku. Nadal biletu nie posiadam i czekam...
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

no to szaleniec zamknął cały stadion poza Olimpijską... zamknął nawet sektor na którym nikogo nie było (GOSIR) bo od początku sezonu jest wyłączony ze sprzedaży... ma chłopak rozmach.

Na oficjalnej stronie Arki informacja jak wymieniać karnety i bilety na darmowe wejściówki na Olimpijską... i tak zamiast 7000 ludzi będzie maks 3500... by żyło się lepiej...
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

a czy fani Chojniczanki zostali jakoś ukarani ?
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To co sie stalo to zwykle sk....two. Komus widocznie przeszkadza to, iz Arka wplynela na wlasciwe tory. Mam nadzieje, ze ten maciwoda zostanie zdymisjonowany niebawem i poniesie zasluzona, niemala kare za taki wyglup!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Kurde... szkoda straconych dwoch punktow... mega szkoda, ale jeszcze jest zalegly mecz wiec... tylko 3 punkty !!!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Znów dramaturgia na stadionie w Gdyni. Nie udało się dogonić wyniku (do przerwy 0-2) i Arka przegrywa 1-2 (gol Aleksandra) i kończy rok na 4 miejscu w tabeli 1 ligi.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Redziaczki sorry... Mam wrażenie, że Ty te komentarze apropo Arki wciąż skądś przeklejasz. Nie byłeś na meczu, nie pisz. Proste...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Może przekładanie meczu nie miało sensu??Właśnie wróciłem, zimno było,oby na wiosnę było lepiej
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Juz nie ma znaczenia co sens miało a co nie. Mi też palce od nog zmarzly ale wynik w plecy. Szkoda... K... Szkoda bo wg mnie źle nie grali...
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ