Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

potrzebny "garb" na Wiejskiej/Brzozowej !!!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
seiw
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Wiejska ma pierwszeństwo i rozpędzeni kierowcy jadący od Puckiej nie patrzą na nic, "grzeją równo".
Ograniczenia prędkości niewielu respektuje. JEST TO SKRZYŻOWANIE, KTÓRE POKONUJĄ DZIECI IDĄCE DO I ZE SZKOŁY z kierunku Lipowej. Dwa skrzyżowania na Brzozowej już są podniesione, a na Wiejskiej ruch też jest coraz większy, przybywa mieszkańców w tej części Ciechocina. Widziałam, że powstają teraz "garby" przy Fenikowskiego, na Wiejskiej też robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Proszę o poparcie, niech miasto zwróci na to uwagę !! Wysyłając syna do szkoły mam codziennie duszę na ramieniu, no i jeszcze te krótkie dni !
Paulina
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Zgłoś to do swojego radnego.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Tam nie trzeba garbu a postawiene znaku zakazu postoju przy sklepie.Skrzyżowanie jest na łuku jezdni i samochody które stają zaraz za przejsciem (nie prawidłowo) bardzo mocno ograniczają widocznosć.Ale niech to ocenią fachowcy.
seiw
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Ten "łuk" na wielu wrażenia nie robi, mieszkam blisko, więc widzę jak się go fajnie ścina. Większość kierowców w ogóle tam nie zwalnia. Zakaz postoju przy sklepie ? I co ? Będą parkować na sąsiednich krawężnikach i na bramach ? To dopiero będzie !
Paulina
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Skrzyżowanie trochę niebezpieczne ale z tego co pamiętam to nie dochodzi tam do wielu wypadków. Rozwiązaniem poprawiającym widoczność byłoby wycięcie paru drzew.
Sprawa pierwszeństwa chyba też łatwa do rozwiązania przez wprowadzenie na całym osiedlu skrzyżowań równorzędnych. Zamiast stawiać drogie i wkurzające przeszkody na drodze których nie cierpię lepiej zmusić kierowców do większej uwagi.
Bori
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Również jestem zdania aby na tym skrzyżowaniu postawić garb na jezdni. Z skrzyżowania tego faktycznie korzysta dużo dzieciaków. Często poruszają się na rowerach co jest zaletą. A skrzyżowanie to faktycznie jest dosyć niebezpieczne.Patrząc od strony szkoły na prawo jest bardzo słaba widoczność. Znaki drogowe jak również wycinka drzew nic nie dadzą, i tak nie byłyby respektowane. Kierowca musi być zmuszony do powolnej jazdy. W taki sposób jak są zrobione garby w okolicach szkoły które to wymuszają powolną jazdę na tym odcinku drogi a tym samy zostało zwiększone bezpieczeństwo na drodze.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To może asfalt zwińmy?
ODPOWIEDZ