Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wywóz śmieci w Redzie po 1 lipca 2013 (nowy system)

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

wywóz śmieci w Redzie
Śmieci zabierane są co 2 tygodnie, jednego tygodnia śmieci zmieszane a za tydzien śmieci segregowane

Wykaz dni w jakie zabierane są śmieci z poszczególnych ulic

Poniedziałek - Pieleszewo i rejon ul. Gniewowskiej.

wtorek - Rekowo Dolne oraz rejon ul. 12 Marca i ul.Polnej.

środa - Ciechocino od ul. Olchowej do Wiejskiej.

czwartek - Ciechocino od ul. Wiejskiej do Al. Lipowej i Al. Lipowa.

piątek - Moście Błota oraz rejon między ul. Gdańską i ul.Obwodową.


dokładnie opisane wszystko tu
http://www.reda.pl/miasto/index.php?opt ... &Itemid=80
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Infografika o nowym systemie zagospodarowywania śmieci:
http://naszesmieci.mos.gov.pl/images/na ... system.png
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

I jeszcze tu fajny obrazek
Obrazek
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

kurde, mogliby dać na stronie urzędu informację, że aktualizują listę, bo trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem przed domem o 6.30 panów zbierających worki, a moje w garażu stoją
Adas
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A gdzie byli o tej 0630? Bo ja wystawiłem worki o 0900 i się zastanawiam czy je zgarną ;/
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja wiem jedno nowa firma ,ktora wywozi smieci jest po prostu firma z ksiezyca.Pojemniki na smieci sa bardzo brudne.Obrzydzenie mnie bierze jak mam wejsc wyrzucic smieci.Dzisiaj rano przy Terwicie smietniki byly pelne, bo jest ich po prostu za malo.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dzisiaj zabrali worki - trochę to uciążliwe co tydzień coś wystawiać - muszę pamiętać żeby nie pomylić kolejności (Czy dzisiaj kolei na worki czy na kubeł )
Ale muszę przyznać że wywóz worków co dwa tygodnie to rewelacja bo raz w miesiącu to było zdecydowanie za rzadko . I wydaje mi się że obecne worki są mocniejsze. Jak również cieszę się że są worki na odpady zielone i w końcu nie mam problemu z trawą po koszeniu trawnika
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

U mnie wywożą terminowo. Jestem zadowolony
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Na ostatniej sesji Rady Miasta, burmistrz bardzo obszernie odpowiadał radnym na pytania m.in. związane z wywożeniem śmieci i o miejscu wynajętym na parking pod dworcem.
Karol S
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Dziś, śmieci oraz skoszoną trawę zabrano zgodnie z harmonogramem. Panowie skorzystali z furteczki i pozostawili czyste worki. Wcześniej miałem uwagi i dziś muszę przyznać, że wszystko działa jak należy. Oby tak dalej
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Małe pytanko - czy wiecie gdzie należy wyrzucać stare, zniszczone ubrania, szmaty? Tak po prostu do odpadów zmieszanych?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To i ja się zapytam, co zrobić z drewnem i odpadami zielonymi w bloku?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Salamandra pisze:Małe pytanko - czy wiecie gdzie należy wyrzucać stare, zniszczone ubrania, szmaty? Tak po prostu do odpadów zmieszanych?
Do pojemników z ubraniami, rozstawione są po mieście. Firmy, które je opróżniają, segregują i przetwarzają je w zależności od rodzaju tkaniny.
redziaczki pisze:To i ja się zapytam, co zrobić z drewnem i odpadami zielonymi w bloku?
Powinny być do tego brązowe pojemniki, według tej infografiki, nie można ich wrzucać do pojemników na odpady zmieszane
http://www.best-bottrop.de/_Dokumente/T ... lnisch.pdf
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

goya pisze:Do pojemników z ubraniami, rozstawione są po mieście.
Rozumiem, że nie mogę ich wyrzucić po prostu do odpadów zmieszanych? Szczerze mówiąc nie bardzo uśmiecha mi się jeżdżenie po mieście żeby pozbyć się starych szmat.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Smiało możesz wrzucać do zmieszanych.Pojemniki stojące w niektórych miejscach nie należą do Remondisu .Tak samo drobne ilosci gruzu czy kamienia co znajdziesz na działce np.odpadnięta kafelka ,tynk czy pęknięta kostka.
ODPOWIEDZ