Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

I zaś kolejne głos poszedł odemnie i znajomych :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:Ponieważ można głosować na kilka pozycji w jednym dniu, z jednego IP, to głosując na R-Główną głosujcie też na R-Pieleszewo :)
dobry plan :)
Ja od dziś głosuje na obie Redzkie stacje :)

dla tych, którym niechce się szukać linków i jeszcze nie głosują, dla przypomnienia wrzuce link :)
http://reda.naszemiasto.pl/artykul/1130 ... a55,1,3,60
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ja też na oba a co tam ,niech sąsiedzi też mają ;-))
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Uzyskujemy znaczącą przewagę nad Wejherowem :)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Też regularnie głosuję.
Szkoda tylko, że z tego głosowania nic nie wyniknie.
Tylko poczucie, że mamy najgorszy dworzec w okolicy, co chyba nie jest powodem do dumy :( .
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Glider pisze:...Szkoda tylko, że z tego głosowania nic nie wyniknie...
Ja wierze, że ta akcja może coś dać... wiadomo, że nie od razu, ale może doprowadzić do modernizacji tego obiektu... jak widać po Rumskim przykładzie, jeśli jest odpowiedni nacisk to pieniądze się znajdą...tylko jak ktoś nie "krzyczy" to PKP samo nie przyjdzie z remontem

Wierze w tą akcje, bo pamiętam jak kiedś Dziennik walczył o autostrade A1... i wtedy też wydawało się to małoprawdopodobne, ale w końcu budowa ruszyła i dziś można już pojechać do Torunia :)
Ostatnio zmieniony |29 Paź 2011|, o 15:19 przez Wicek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Glider, może wyniknie, a może nie. Nas głosowanie nic nie kosztuje (oprócz 30 sekund, które zużyjemy głosując na tą stację) A ktoś może zauważy że jest z tymi dworcami problem i trzeba to rozwiązać. Chociaż tyle możemy dla naszego dworca zrobić :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Zawsze warto przypomnieć i podpowiedzieć urzędnikom oraz politykom, w jaki sposób można przypodobać się tutejszej społeczności. Przykład Rumi i pani Kłosin pokazuje, że jeśli ktoś robi konkrety w tym kierunku, to wyborcy potrafią to wynagrodzić.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zawsze warto krzyczeć i głosować, nic nas to nie kosztuje. Jednak jak nie ma kasy to nikt jej spod ziemi nie wytrzaśnie i choćbyśmy nie wiem jak krzyczeli i wypominali i przypominali to zawsze znajdzie się coś ważniejszego i osoby wśród władz, które maja to w dupie. I taka jest rzeczywistość
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Mieszkańcy Redy wykazują jednoznaczne stanowisko w sprawie dworca. Mini akcja w postaci głosowania, które nie raczej nie przełoży się jakiś wymierny efekt, spotkała się ze sporym zaangazowaniem. Może warto ten potencjał ukierunkować ten potencjał i nadać mu bardziej praktyczny wymiar? może jakaś petycja mieszkańców do Urzędu Miasta i PKP?

Z dworcem po prostu trzeba coś zrobić, bez względu na to ile wysiłku będzie to kosztować.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Zawsze warto krzyczeć i głosować, nic nas to nie kosztuje. Jednak jak nie ma kasy to nikt jej spod ziemi nie wytrzaśnie i choćbyśmy nie wiem jak krzyczeli i wypominali i przypominali to zawsze znajdzie się coś ważniejszego i osoby wśród władz, które maja to w dupie. I taka jest rzeczywistość
nie do końca się z Tobą zgadzam... Pieniądze są... tylko nie ma ich tyle, by remontować wszystkie dworce na raz...
Dzięki tej akcji jest szansa, że ktoś (Dziennik, może lokalna władza) będzie w Warszawie lobbował za remontem...
A jak ktoś będzie często zawracał gitere odpowiedzialnym za dworce...to może zamiast remontować stacje Włoszczowa Północna bis przesuną Rede na miejsce planowanej dziś inwestycji

Najlepszym przykładem jest Rumia... tam posłanka walczyła o dworzec i kasa się znalazła...gdyby posłanka Rumianka powiedziała że "nie ma kasy i nikt jej spod ziemi nie wytrzaśnie" to pewnie też nie mieliby szans na remont
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Słuchacie, nie wiem czy tak było, ale Luzino coś bardzo się wbija. Głosujecie ? :D
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:Słuchacie, nie wiem czy tak było, ale Luzino coś bardzo się wbija. Głosujecie ? :D
Codziennie, z pracy i z domu :) Chociaż w pracy ktoś mnie chyba czasem uprzedza, bo jak klikam, to pokazuje się informacja, że z tego IP już oddano głos ;-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Mi niestety pokazuje, że wykorzystano limit dzienny a głosowałam tylko raz jakis tydzień temu. Coś jest nie tak
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jest coś nie tak, bo ja wczoraj zagłosowałam dwa razy z tego samego komputera :)
ODPOWIEDZ