Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Pisałem o tym w innym temacie ale widze ze dyskusja toczy sie tutaj.

Wczesniej pisalem, ze szkoda by prace wykonane rok temu zostaly zamalowane (Feniks, Arkowcy). Dzwonlem w tej sprawie do działu Kultury Moksir i Urzędu Miasta. Na szczęscie dało się dogadać i nasze prace zostaną, a reszta tunelu przygotowywana jest pod GRAFFITI JAM który będzie 13 sierpnia.

Także jest szansa na ustalenie wspólnej wizji tunelu, może pani z Kultury tu zaglądnie i coś tam powsytanie, chociaż z doświadczenia z poprzendieog roku nie sądze by tam coś konkretnego powstało, przyjedzie może z 3-4 artystów + dizeci które wezmą udział w warsztatach i na tym się skończy. A jednak było by fajnie zrobić tam coś konkretnego.

Pozdrawiam
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jeśli chodzi o współpracę zapraszam do biura kultury (budynek hotelu moksir, 2 piętro) od jutra do czw w godz. 8:00-16:00, lub sb. między 20 a 22 (kino letnie) lub od nowego tygodnia wg godzin: http://kulturareda.blogspot.com/p/kontakt.html - można będzie szerzej porozmawiać o pomysłach i ideach. Pozdrawiam PP
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dzisiaj ruszyła strona internetowa nowej spółki w ramach PKP. http://dworzecpolski.pl/dworzec/reda W opisie naszego dworca postawiono między innymi znaczek „UŁATWIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH”. Żenujący dowcip przecież na peron 2 SKM niema nawet tych po PRL-owskich podjazdów. Ciekawe co będzie jak jakiś niepełnosprawny zachęcony informacjami z tej strony zechce odwiedzić nasze miasto?
A jeszcze zapomniał bym, zwróćcie uwagę na adres dworca, ciekawe jak na Jarą dojedzie kolej, no chyba że Linowa :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Czepiasz się szczegółów. ;p
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Gajos - to są bardzo ważne szczegóły, icc2009 ma rację, brak tych podjazdów to spory problem...
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

kolejka linowa na Jarą? :) superr :D
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Podjazdy wiem, że są ważne. myślałem o adresie.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Na peron 1 podjazdy są ;)
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Iwa77 pisze:Gajos - to są bardzo ważne szczegóły, icc2009 ma rację, brak tych podjazdów to spory problem...



Całkowicie się z tobą zgodzę bardzo trudno jest pzesc z wózkiem przez tunel A to podjazdy co są to sa bardzo śliske jak spadnie deszcz
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Dzis po raz pierwszy wybralismy sie z malym dzieckiem w wozku na wycieczke skm-ka. Przejsc przez dworzec w Redzie z wozkiem to jak Malpki Gaj w wojsku. Jeden zjazd do tunel, w dodatku tak stromy ze zona musiala isc obok i dziecko trzymac bo zjezdzalo w gondoli, na glowny peron niema wjazdu wiec trzeba tachac wozek po schodach i potem jeszcze wsadzic go ze starego peronu do pociagu. Masakra! Sama kobieta miala by naprawde problem by przejsc ten tor przeszkod.

Ja niestety mam to na co dzień Wiem dobrze co to znaczy jeszcze latem ujdzie ale najgorzej jest zimą Wtedy to tylko pozostaje wózek nosic po schodach inaczej nie da rady
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Masakra
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

A jak byscie mieli blizniaczy wózek.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

masakra do kwadratu :)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

W Gdyni ostatnio nie jest lepiej.
Podjazdów brak, winda oczywiscie zepsuta, i starsi ludzie z toboałm wspinajacy sie po schodach.
W ogole windy dla niepelnosrpawnych to fikcja, wystarczy popatrzec na np raport zielonego mazowsza , ze np w warszawie w ogole sa nie dzialajace w 60% a konserwacja takich wind to fikcja.
http://www.zm.org.pl/?a=kladki-test_wind-117
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja ostatnimi czasy miałem okazję dość często jeździć SKM i nie dalej jak wczoraj winda jeszcze działała. W Sopocie Wyścigach winda również była sprawna.
ODPOWIEDZ