Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wyniki wyborów samorządowych 2010

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Pani Teresa Kania to też nauczycielka. Uczyła mnie matematyki. :)
Lagerfeld

13 lat temu

no dokładnie ;) hahaha to już który to burmistrz czy wice nauczyciele jest ??
PiotrJan
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Lagerfeld pisze: Jak wiadomo bycie nauczycielem, dyrektorem szkoły bardzo pomaga nie tylko w Redzie ale w każdym mieście. Jeśli chcą wyborcy mieć szkołę w Radzie prosze bardzo. Przecież to redzka historia chyba juz 2 burmistrzów mieliśmy, którzy to byli nauczycielami:) ha ha ha widać tak ma byc ;);)
Nie jest to tylko "choroba" Redy, chociaz akurat Burmistrz jest "budowlańcem" a nie nauczycielem. W innych miastach około 30-40% radnych to nauczyciele lub dyrektorzy szkół. Ale de facto to w Redzie mieliśmy trzech a właściwie troje nauczycieli na stanowiskach Burmistrzów. Pani burmistrz z pierwszej kadencji (zapomniałem nazwiska), Pan S.Wicki oraz Pan A.Jaks. J.Molaka nie licze bo był z mianowania wice-.
Nauczyciele mają "gadane" są ogólnie znani no i mają duzo czasu ....

Pozdrowienia dla wszystkich zdrowo myslacych Forumowiczów.
PiotrJan
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zigi pisze: Ale nie mieliśmy wyborów na v-ce burmistrza.
Na burmistrza też nie. :wink:
Pozdrawiam Ziomali
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

. Pani burmistrz z pierwszej kadencji (zapomniałem nazwiska),
Chodzi pewnie o Panią Lacka. Ona przejęła stanowisko po mężu. Potem uczyła w sp. 2. techniki i "wychowania do życia w rodzinie" czy jakoś tak nazywał się ten przedmiot :)
Lagerfeld

13 lat temu

Piotr.Jan .... ja wcale nie uważam, że to choroba Redy. Ale jak sam napisałeś ....." maja gadane, są ogólnie znanii mają dużo czasu" hmmm i chcą być na świeczniku ?? Pani z warzywniaka też ma dużo czasu, jest ogólnie znana i ma gadane jak cholerka;) zgodze się z Tobą by pozdrowić tych co zdrowo myślą ;) i dokonuja słusznych wyborów :)) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

doktor.t pisze:
. Pani burmistrz z pierwszej kadencji (zapomniałem nazwiska),
Chodzi pewnie o Panią Lacka. Ona przejęła stanowisko po mężu. Potem uczyła w sp. 2. techniki i "wychowania do życia w rodzinie" czy jakoś tak nazywał się ten przedmiot :)
Pani Lacka uczyła biologi za moich czasów
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Lagerfeld pisze:Piotr.Jan .... ja wcale nie uważam, że to choroba Redy. Ale jak sam napisałeś ....." maja gadane, są ogólnie znanii mają dużo czasu" hmmm i chcą być na świeczniku ?? Pani z warzywniaka też ma dużo czasu, jest ogólnie znana i ma gadane jak cholerka;) zgodze się z Tobą by pozdrowić tych co zdrowo myślą ;) i dokonuja słusznych wyborów :)) Pozdrawiam
I o co tobie chodzi,sensu kompletnie brak za to czepliwość i złośliwość aż skwierczy.Wypowiedz bez związku z tematem. :shock:
Lagerfeld

13 lat temu

Po to forum istnieje by móc się wypowiedzieć:) Komentuję redzką rzeczywistość. Skoro chcesz cenzurować bo się Tobie nie podoba to zmień epoki ;) e-reda to forum dla wszystkich anonimowych lub nie. Widzę że bardzo komuś dopiekła moja wypowiedź ;) i o to chodzi ;)
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

mnie osobiście nie dopiekła i myślę,że nikomu nie możesz dopiec reprezentując taki poziom.Twoja dopiekliwość najbardziej męczy chyba ciebie i masz z tego tytułu frustracje. Sorki,ale epoki mi się nie mylą,uważam,że osobiste tematy należy kierować bezpośrednio do osób zainteresowanych.
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
doktor.t pisze:
. Pani burmistrz z pierwszej kadencji (zapomniałem nazwiska),
Chodzi pewnie o Panią Lacka. Ona przejęła stanowisko po mężu. Potem uczyła w sp. 2. techniki i "wychowania do życia w rodzinie" czy jakoś tak nazywał się ten przedmiot :)
Pani Lacka uczyła biologi za moich czasów
A mnie jeszcze z 10 lat temu uczyła fizyki.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Podsumowując powyższe posty : nauczyciele po 20 latach pracy znają pół Redy, taka praca i nie ich wina. Właściwie z ich punktu widzenia to jest chyba męczące. :)
Lagerfeld

13 lat temu

no właśnie ...czy to dla samych nauczycieli nie jest męczące? ;)
Lagerfeld

13 lat temu

Eryk pisze:mnie osobiście nie dopiekła i myślę,że nikomu nie możesz dopiec reprezentując taki poziom.Twoja dopiekliwość najbardziej męczy chyba ciebie i masz z tego tytułu frustracje. Sorki,ale epoki mi się nie mylą,uważam,że osobiste tematy należy kierować bezpośrednio do osób zainteresowanych.
Frustracji nie posiadam. Jestem zadowolonym z życia człowiekiem i to bardzo zadowolonym. Nie oceniaj książki po okładce. Pomieszkaj trochę w Redzie i wtedy wypowiadaj się konkretnie i na temat. Wyniki wyborów w moim okręgu zostały wypaczone właśnie przez takie osoby, które głównie mieszkają na nowych osiedlach. Między innymi na Twoim osiedlu, Semeko. Traktujecie Redę jak sypialnię, a sprawy Waszego podwórka to tylko to co za ogrodzeniem i pod monitoringiem prawda? Eryk chyba z tego tak bardzo się cieszyłeś opisując Swoje miejsce zamieszkania. Getto w Redzie. Pełna alienacja. Tak najlepiej ;) A potem jak się krzywda dzieje to gdzie jest władza, gdzie jest mój radny, gdzie jest dzielnicowy ;) Pozdrawiam a frustrować to Ty się teraz możesz. ;) Mojego poziomu się nie czepiaj. Patrz na siebie tak jak to do tej pory zwykłeś robić.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Hm no w okręgu p. Molaka, większej konkurencji to nie miał ;)
Poza tym Molak jako takim nauczycielem nie jest od wielu lat. Był dyrektorem szkoły, a teraz zajmuje się polityką, więc nie wiem o co koledze Lagerfieldowi chodzi ;)
ODPOWIEDZ