Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Programy Szklanka mleka i Owoce w szkole

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
mada_zu
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dobry pomysł - będzie sporo do pisania (jak dla mnie na razie raczej negatywy dla SP4, gdzie uczęszcza moje dziecko)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Pod koniec roku szkolnego w szk podst nr 4 rodzice dostali ankiety na temat tego ,czy chcemy, aby nasze dzieci dostawały mleko.Czyli chyba coś się ruszyło w tej sprawie :P
ankas
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

wraca z nowym rokiem szkolnym sprawa dożywiania dzieci jednego ciepłego posiłku rodzice musimy coś z tym zrobić w szkole powinne być obiady dostępne dla każdej kieszeni jednodaniowe dobre obiady
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

W SP3 na Ciechocinie wprowadzono w tym roku modyfikację cateringu - Dzieci mają możliwość zjedzenie obiadu dwudaniowego w cenie 7 zł, w trakcie 15 minutowej przerwy... Rewelka ciekawe które z dzieci da radę zjeść ? przez 15 minut trzeba dojść do świetlicy, odstać chwilę , zapłacić, zjeść i wrócić na lekcje... pomijam sprawę ceny rok temu 4,5 teraz 7 zł. Obiad jednodaniowy lub wybór jednego dania by wystarczył.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ta "OBIADOWA "modyfikacja obejmuje wszystkie szkoły . Dyrektorzy szkoły nie maja na nia wpływu. Tą sprawa (przetargu na dozywianie) zajmuje sie MOPS. Rzeczywiscie czasu moze i mało na zjedzenie obiadu no ale coz... W zeszłym roku obiady były tylko jedniodaniowe .Trzy razy w tyg jak sie nie myle były zupy a dwa razy drugie danie.W tym roku menu wyglada ciekawiej.
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Witam

W tym roku szkolnym w SP 2 mamy i mleko, i owoce. :thumright:

Szkoda tych wszystkich "nie da się", "nikt nie chce," itp., ale i tak liczy się pozytywny efekt. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby SP 2 przystąpiła do programów.

A dzieciom życzę smacznego i na zdrowie! :D
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

niestety w szk podst nr 4 na razie ni słychu i ni widu mleka i owoców.Chyba że o czymś nie wiem?
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Dyrektorzy może i nie mają wpływu na te przetargi ale maja wpływ na to, że sami zrezygnowali z kuchni i kucharek na rzecz kateringu, kiedys były w Redzkich szkołach obiady i były smaczne a do tego dużo tańsze.
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

W sp 2 mleko mamy, a co do owoców to obiecywali ale z tego co wiem to do dnia dzisiejszego jeszcze nie mamy ich .
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

W tym tygodniu były pierwsze dostawy owoców w SP 2. Natomiast co do kuchni, to same szkoły, jak i kuchnie szkolne finansowane są przez UM. Nie wiem jakie było stanowisko dyrektorów szkół w tej sprawie, ale decydujące słowo ma tu UM.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Coś słyszałam, że w SP 4 też są owoce i warzywa.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Potwierdzam w szkole SP4 są owoce i warzywa
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

to w takim razie w których klasach,bo moje dziecko niestety nie dostaje ani warzyw ani owoców?
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

W SP 2 mleko jest od początku października i przypuszczam, że mleko dostają te dzieci, które dostawały je przed wakacjami. Nie wiem dlaczego, ale szkoła chyba nie złożyła nowego zamówienia. Nie znam szczegółów.
Natomiast owoce w tym tygodniu były tylko dla kilku klas. Też nie wiem dlaczego, ale w przyszłym tygodniu mają być dla wszystkich klas I-III.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Póki co jestem jeszcze mieszkanką Gdyni ...w szkole moich dzieci( w ilości 3 , I , II i VI klasa)..zarówno owoce , jaki mleko jest ...starsze klasy otrzymują tylko warunkowo czyli piją w szkole , nie ma możliwości wyniesienia do domu i to ze względu aby zapobiegać głupim pomysłom..no a takowe niestety bywały.W młodszych klasach , piją tylko dzieci chętne , nie ma limitów . Przez dwa lata uczestnictwa przez moje dzieci w programie owoce w szkole , zaobserwowałam iż tymi owocami najczęściej są jabłka ,,,,a warzywem marchewka pokrojona w krążki ...chyba jeden raz otrzymali soczki , z dwa razy truskawki czy gruszki ...Jak jest w waszych szkołach???
ODPOWIEDZ