Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Linia autobusowa 675

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Przechodząc dziś ulicą Gniewowską zobaczyłem nowo postawiony znak przystanku autobusowego przy zatoczce naprzeciwko skrzyżowania z ul. Buczka. Zatrzymuje się tam autobus linii 675, łączącej Wejherowo ze Zbychowem. Na stronie internetowej wejherowskiego PKS pod tym numerem jest prezentowana inna trasa. Możliwe, że strona nie jest jeszcze zaktualizowana.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Możliwe, w czwartek jadąc z Redy do Zbychowa nad ranem na tej wąskiej uliczce tylko dla mieszkańców i okolic mijałem się, o zgrozo, właśnie z autobusem PKS, byłem w takim szoku, że nawet nie popatrzyłem na jego numer. Gratuluje pomysłu, żeby tam puszczać autobusy i współczuje tym, którzy będą musieli się z nim na codzień mijać ...
brokmis
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tym autobusem w ostatnim czasie mam okazje podróżowac. Jedzie on z Wejherowa przez Redę do Koleczkowa. Mijanki na trasie do Zbychowa odbywają się raczej bez trudu choc i autobus i autka muszą zjeżdżac ale dają radę. Trasa ta ma podobno tak przebiegac aż do końca remontu drogi Chwaszczyno - Wejherowo. Mi osobiście ta zmiana bardzo pasuje.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ta linia idzie przez Rede i Zbychowo warunkowo, ponieważ są dość duże roboty drogowe na DW 218 od strony Wejherowa do Nowego Dworu (gdzie normalnie jezdził ten autobus) i przez to nie mógł wyrabiać się z rozkładem jazdy. Trasę wydłużono ale przez to ma być on bardziej punktualny.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

huherko dobrze, ze zawalu nie dostales przy mijaniu tego autobusu...nastepnym razem jedź przez Gniewowo.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality, wyczuwam w Twej wypowiedzi sarkazm :P
Angelika
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

O wreszcie autobus, ktory jedzie do Zbychowa. Naprawde sie ciesze, gdyz nie mam auta. Emeryt z Wejherowa
ODPOWIEDZ