Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

drogi Gajosie ,może niektórym trzeba wyjaśnić co to OT,bo chyba nie dociera.Anja i as men,stwórzcie sobie wątek ,jak to żle jest w Policji i tam piszcie swe żale.A nawiasem mówiąc ,to raczej nie zachęca do tego, aby ktoś się zdecydował wstąpić w Wasze szeregi.
Night Rider
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W takiej instytucji jak policja to komendant powinien dwukrotnie więcej służyć społeczeństwu a nie terroryzować podwładnych.

Jak się nie nadaje to niech się za to nie zabiera .

Mój znajomy policjant ma takie powiedzenie "komendantem się bywa a policjantem się jest" . Policjanci powinni zadbać o nasze bezpieczeństwo a nie bronic się przed komendantem, który zarabia 5000 i ma premie 2 razy w miesiącu (wg mojego znajomego policjanta). Coś w tu nie gra a przecież to nie bank.

A tak właściwie to mam pląta mi się po głowie pomysł aby rzucić pracę w banku i przyjść do policji. Cały czas mam widok W 11 labo Kryminalnych- Pit Bula też - nawet oglądałem Ekstradycję i Psy - myślę aby samemu sprawdzić jak tam rzeczywiście jest - mam wielką ochotę .
Night Rider
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Night Rider pisze:
A tak właściwie to mam pląta mi się po głowie pomysł aby rzucić pracę w banku i przyjść do policji. Cały czas mam widok W 11 labo Kryminalnych- Pit Bula też - nawet oglądałem Ekstradycję i Psy - myślę aby samemu sprawdzić jak tam rzeczywiście jest - mam wielką ochotę .
Nie wierz telewizji to bujda.
Pozdrawiam Ziomali
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Night Rider pisze:A tak właściwie to mam pląta mi się po głowie pomysł aby rzucić pracę w banku i przyjść do policji.
;) coś w tym jest, ja też czasami mam jazdy żeby zacząć się starać o przyjęcie do policji czy coś w tym guście, ale po pewnym czasie przychodzi otrzeźwienie, bo jak porównam sobie mje zarobki w IT, do tego co można zarobić w służbach to jakoś mi się tak odechciewa próbować :)
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Chociaż jak mówią-pokorne ciele 2 matki ssie, mozna isc do policji a potem na emeryturce na spokojnie zająć się it:)
anja

13 lat temu

wrono, nie będziemy stwarzać nowego wątku, jesteśmy tu po to by was między innymi wysłuchać, ale niektórym trzeba przybliżyć pewne kwestie i może zrobił się troszkę OT, ale z naszej strony to tyle, życie to nie film... zraziku i doktorku, gdyby każdy patrzał na zarobki w policji nie było by chętnych, z pracy trzeba mieć satysfakcję i lubić to co się robi...
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

anja pisze:zraziku i doktorku, gdyby każdy patrzał na zarobki w policji nie było by chętnych, z pracy trzeba mieć satysfakcję i lubić to co się robi...
ja tam lubię moją pracę, ale kto nie chciał być policjantem jak był mały ;)
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

zrazik.wolowy pisze: ja tam lubię moją pracę, ale kto nie chciał być policjantem jak był mały ;)
Ja nie chciałem, milicja kojarzyła się ze służbą komunie, oceniani byli z niesmakiem i nielubiani przez naród.
Nawet koncesjonowany Borewicz mówił : wicie, rozumicie.
Pozdrawiam Ziomali
Night Rider
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wiecie co - chyba pójdę do komisariatu w Redzie, spisze jakąś umowę z komendantem o pracę i zobaczę jak tam jest chociaż na 1/2 etatu.

Panie as_men lub anja - czy można pracować jako stróż prawa po godzinach i ile za taką pracę płacą.
Night Rider
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oj biedni Ci nasi policjanci biedni....trzeba było wybrać inny zawód, to by nie trzeba było się użalać nad sobą na forum.
mario
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:Oj biedni Ci nasi policjanci biedni....trzeba było wybrać inny zawód, to by nie trzeba było się użalać nad sobą na forum.
Biedni to oni są, ale każdy wybiera zawód jaki chce, Tylko w społeczeństwie są tacy co ich w imię zasad nienawidzą. Myślę, że Ci policjanci nie chcą się żalić tylko obrazują na tyle co mogą jak to u nich wygląda. Swoje żale wylewają na IFP.

Ja im współczuje po troszku - społeczeństwo ich z reguły nie lubi zwłaszcza gdy za swoje czyny zostaną ukarani, a jak się komuś krzywda dzieje np. ich okradną to idą po pomoc do policji. Poza tym mają nawet w Redzie jak to pisze as_men przełożonych którzy ich gnębią.
Mario
Night Rider
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Co taka cisza w tym temacie.

Panie as_men jak tam przebiegła akcja znicz w Redzie, z tego co widziałem idąc na cmentarz to było trochę lepiej niż w ubiegłym roku- ulica Gniewowska sie tak nie zakorkowała.
Brawa dla policjantów no i na pewno Pan był tam i swietnie to zorganizował, podziwiam Pana.
Tak sobie myślę, że musiał się Pan długo przygotowywać do akcji "znicz" prosze o malutką relację czy oprócz tego że sie nie zakrkowało to czy było bezpiecznie. ?
Night Rider
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Przestańcie sobie robić jaja!
Ten temat nie jest po to. Mieliśmy dyskutować o rzeczach które nam przeszkadzają w Redzie i o jakichś niezgodnościach z prawem aby nasza policja wiedziała na co naszym zdaniem najbardziej zwrócić uwagę. A jak dalej będzie tylko szyderstwo to niedługo nikt z policji nie będzie tego czytał i się wypowiadał.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

może Night Rider trochę niestosownie napisał, ale temat ciekawy. Też jestem zainteresowany przebiegiem akcji znicz. a tematem jest policja w redzie i potrzeby mieszkańców także policjanci w innych rzeczach się wypowiadają a mieszkańcy o swoich potrzebach...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Myślę, że po takich wypowiedziach jak usera Night Rider zbyt szybko żadnych relacji od redzkiej policji nie dostaniemy. Miał być temat który troche polepszy relację mieszkańcy-policjanci, a wychodzi z tego małpiarnia ...

Panie, skończ Pan, wstydu oszczędź ...
ODPOWIEDZ