Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

film promocyjny miasta

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jednak ktoś z UM czyta to forum. :D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Gajos pisze:Jednak ktoś z UM czyta to forum. :D
To było akurat skutkiem bezpośredniej korespondencji, ale owszem, jestem przekonany, że forum bywa czytane przez urzędników z Redy. Jakby nie patrzeć, jest to miejsce, gdzie za darmo można uzyskać informacje o opiniach mieszkańców (bez potrzeby realizacji kosztownych badań marketingowych)...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

A już miałem nadzieję UM sam podjął odpowiednie kroki...
Sam12
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

hmm... Wyczyszczono rzekę czy mi się wydaje:) ale filmik fajnie jest zrobiny:D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Sam12 pisze:hmm... Wyczyszczono rzekę czy mi się wydaje:) ale filmik fajnie jest zrobiny:D
Rzeka Reda to 3 lub 4 klasa czystości, jeszcze kilka lat temu była poza owymi klasami:) Jest ok
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

pewnie że podjął ;) przecież to z ich inicjatywy powstał film :]
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Film jest fajny. Pokazano tam spływ Redą. Czy ktoś wie jak można sobie zorganizować taką rozrywkę? Słyszałam, że w tym roku spływ organizowany przez Urząd nie odbył się z powodu zaśmiecenia rzeki nie bezpiecznymi odpadami /lodówki, elementy betonowe itp/. Słyszałam też, że była już jakaś osoba, która zamierzała prowadzić w okolicy wypożyczalnie kajaków. Czy ktoś coś wie na ten temat?
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Filmik został już wrzucony na You Tube :)

Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Mógłby być w HD ...
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Reda...Raj na ziemi... :P
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Fajny pomysł na filmik, tylko jak wiem co on prezentuje to od razu chce się rzucić parę problemów - fajnie że jest jeziorko w Zbychowie ale za kilka dni ZAMKNĄ NAM DROGĘ do niego! Jeśli jest jakaś możliwość wpływu na miasto, przyłączę się. Wolę mieć dojazd do jeziorka niż na przykład amfiteatr. Dlaczego miasto nie miałoby się dorzucić w zamian za otwarcie drogi dla turystów w lipcu i w sierpniu? Za to amfiteatr posłuży 2 lub 3 razy w roku, zarośnie i co się wtedy zrobi? Protokół zniszczenia?? Uważam że tańsze będzie wynajęcie sceny przenośnej do takich sporadycznych imprez, a przy okazji nie zabetonujemy Parku Miejskiego. No i nie będę musiał swoich sanek wystawiać na Allegro. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Parku Miejskiego.. heheh śmiesznie to brzmi..
Ale zgadzam się.. i tak już ten mały "Park" zabudują blokami. Wszyscy są za rowojem i rozbudową miasta, a potem się dziwią, że kostki kładą. Jak są nowe bloki to trzeba wybudować im jakies drogi dojazdowe. Skończy się tak, że ten nasz cały "park" będzie w kostce i tyle
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ratujmy park dla siebie i naszych dzieci. Niech będą tam alejki, ławeczki, niech w końcu ładnie zrobią oczko wodne, niech coś naprawdę zrobią dla mieszkańców, może jakąś pikietę zróbmy na "cześć" Burmistrza pod urzędem. Powiadomić Radio, tv, miasto lubi reklamę.
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

park byłby wspaniały, szanujmy swoje płuca i zdrowie
a pomysł z dobrą drogą dojazdową do jeziorka jest super ;) tylko kto go poprze...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Wątpię żeby to coś dało. Te tereny już są pewnie wykupione przez Semeko i inne firmy, które zapłaciły sporą kase miastu za to i dodatkowo organizują dla nas różne imprezy. A jak nie są wykupione to napewno już mają je na oku
ODPOWIEDZ