Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poczta w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma dobitnie podkreśliła swoje zdanie na temat poczty- ale nie życzę Ci abyś trafiła na okienko Pani J. Zauważyłam ostatnio, że bardzo wielu klientów omija właśnie to- przepuszczając nawet kolejkę. Ponieważ jestem na poczcie codziennie ( możecie mi współczuć) to mówię to z własnego smutnego doświadczenia.....kompletny brak organizacji pracy (odgórnie)!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

he he i tym samym pani Jadzia dopięła swego :lol:
Koleżanki obsługują większą liczbę klientów, a ona miarowo co czwartego na trzy czynne okienka.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zacząc trzeba od tego, że ja niestety nie kojarzę tej Pani J. ;)

ale mam kolezankę, która pracuje na poczcie i znam kilka rzeczy od kuchni. I jak sie musi 1000-czny raz gadac to samo dzień w dzień i tlumaczyć niektórym jak debilom, ze tego tak nie mozna a to trzeba tak, to czasem już nie ma siły aby być miłym i się do każdego uśmiechać. Przychodzą często starsze osoby, które nie rozumieja co sie do nich mówi, robia afery i chcą rozmawiac ciągle z kierownikiem. W tym sensie wyraziłam swoje zrozumienie dla pracy przy okienku. Ja bym nie mogła.
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Pani J. :wink: też unikam (natapirowana blondynka z dużym dekoldem) :wink: Mnie wkurza najbardziej jej powolnosc i brak zaangarzowania . Jakoś pani Kazimiera choc zarabia tyle samo co jej kolerzanka potrafi wytłumaczyć i wyjaśnić trudne sytuacje (nawet ''debilom ''i ludziom w starszym wieku mającym prawo nie dosłyszeć i nie rozumieć pewnych spraw). Optymizmem napawa jednak fakt że powstanie może kiedys konkurencja która znormalizuje sytuacje .
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

aaa to juz wiem która to Pani :)

Cos mi sie wydaje, że z tym powołaniem pracy przy okienku trzeba sie urodzić. Tak jak moja mama. Czasem przynosi jakieś czekolady do domu. a to prezenty za pomoc. Lekarze nie maja czasu tłumaczyc starszym ludziom ich wyników badań ( a jak wiemy to czasem jest czarna magia)a moja mama chociaz jest higienistka pomaga czasem tym staruszkom i jakos znajdzie czas ( mimo duzo nizszej pensji :) ). wiec jak sie chce to mozna :)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Otwarto już pocztę na Osiedlu przy Młynie (dla mniej zorientowanych - osiedle semeko ;) ) Na razie można nadawać przesyłki, niedługo podobno już odbierać polecone. Nareszcie jakaś skromna alternatywy starej poczty.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

a można tam wysyłać paczki?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mi się wydaje , że poleconcyh z rejonu łąkowej i tak się nie odbierze, bo to nie ten rejon. I tak nasze polecone przyjdą na poczte na Gdańskiej
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ale zawsze odejdą z kolejki osoby z okolic Osiedla przy Młynie. Zawsze jakiś plus :) ;)
siwy dym
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

DAVIDOFF pisze:Niestety muszę często kozystać z poczty w Redzie i muszę przyznać iż poczta jako budynek jest OK lecz organizacja tragedja,ciągłe kolejki 2 lub 1 osoba obsługi,to jest chyba jedyna poczta w Redzie,co wy o tym myślicie?
To jest prawda Reda ma 20000 tys ludzi A dyrekcja poczty nic z tym nierobi ,A ludzie wyzywaja sie nieslusznie na pracownikach poczty Na 7 tys ludzi należy sie jedna poczta.Teraz sobie wyobrazcie jaki ogrom i ciezar musza panie z okienek przykmowac od klijentow .Nie mowiac o listonoszach co kazdy z nich ma rejon jak poltora etatu..
siwy dym
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:No niestety, kolejki na poczcie w Redzie to w pewnych godzinach standard. Dziwi mnie, że w "godzinach szczytu" nie są uruchamiane dodatkowe okienka.
Ja mam też inne przygody z naszą pocztą. Ostatnio jest w OK, ale był taki okres, że listonosz kilka razy z rzędu nie mógł trafić z pocztą do mojej skrzynki, a po listy musiałem biegać do sąsiadów... :)
Mam kilka pytan? odnosnie tego listonosza co niby nie mogl trafic. Czymasz duża czy mala skrzynke ,czy padal deszcz,czy masz skrzynke np.w dzwiach a po podworku lata pies ,czy masz dzwonek przy furtce jest jeszce wiele innych watpliwosci ,czy jest numer wogóle na domu i czy jest dobry .Jak bede znal odpowiedzi na te pytania to postaram sie odpowiedziec.
siwy dym
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Anonymous pisze:Nie tylko w godzinach szczytu są kolejki ja chodzę na poczte rano po 8 to
to zawsze jest kolejka!! a drugą sprawą jest to że jest tam dużo różnych dodatkowych usług i nikogo więcej do obsługi.Jak ostatnio czytałem w ponad 200000 ludności i tylko jedna poczta i 2 osoby w obsłudze to chyba coś nie tak.Pozdrawiam
Nie 200000 tys a 20 tys Redzie jasne ze cos jest nie tak ,ale czy to pani z okienka czy listonosz bierze 10000 tys zl czy dyrektorzy ,żeby o tym pomyslec ..A co do kolejek sa wszędzie
cZy jak idzie sz po zapiekanke czy picce dostajesz od razu ,czy u lekarza siedzisz cicho i czekasz ,czy w pko nieopodal nie ma kolejek? To moja odpowiedz
siwy dym
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

malinka pisze:To jest chore ,żeby kupić znaczek na list ,musze stać w długiej kolejce.Powinno być osobne okienko tak jak kiedyś.
Tu sie zgadzam w 100% Bylo okienko typowo paczkowe i znaczki mozna bylo tam kupic. Lecz przyjechal jakis gamon jeden z drugim co biora po moze 7000 tys zl i wymislili tak jak jest A panie na okienkach czasem muszą wysluchiwac. I to nie z e swojej winy.
siwy dym
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ania Frania pisze:Dorma dobitnie podkreśliła swoje zdanie na temat poczty- ale nie życzę Ci abyś trafiła na okienko Pani J. Zauważyłam ostatnio, że bardzo wielu klientów omija właśnie to- przepuszczając nawet kolejkę. Ponieważ jestem na poczcie codziennie ( możecie mi współczuć) to mówię to z własnego smutnego doświadczenia.....kompletny brak organizacji pracy (odgórnie)!
Kompletny brak organizacji to fakt ,ale nie panie z okienka sa od tego one sa tylko od zbierania cięgów za piekne myslenie ich dyrektorkow.Co pani jadzia na to zrobi jak z gory ustalono że maja byc czynne 2 okienka Bo nie daja wiecej etatow na te stanowiska No co ma zrobic ano moze tylko zbierac ciegi od niektorych klijentow.
siwy dym
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Alfista pisze:he he i tym samym pani Jadzia dopięła swego :lol:
Koleżanki obsługują większą liczbę klientów, a ona miarowo co czwartego na trzy czynne okienka.
Glupio mowisz i chyba byle co jesz.
ODPOWIEDZ