Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
hyron
Forumowicz
59 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam!
Miała odbyć się dziś zbiórka odpadów wielkogabarytowych na Betlejem tu -link.
Ktoś wie może, czy jest jakiś poślizg? Albo do kogo dzwonić? Wystawiłem mnóstwo dużego śmiecia z ogrodu przed płot i leży jak leżało...

Pozdrawiam
Hyron
LUDE

13 lat temu

Na Rekowie też wystawiliśmy i nie przyjechali. Oczywiście nikt z urzędasów UM nie poniósł żadnych konsekwencji. Jak w takich małych sprawach są niesolidni,to w dużych też będą.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I SPRZĘTU AGD W REDZIE W DNIACH OD 28.03.2011 r. DO 07.04.2011 r.
Plan zbiórki
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zigi pisze:
ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I SPRZĘTU AGD W REDZIE W DNIACH OD 28.03.2011 r. DO 07.04.2011 r.
Plan zbiórki
Mam pytanie - czy wiecie, co konkretnie obejmuje pojęcie "odpady wielkogabarytowe"? Co można wystawić, a co na pewno nie będzie zabierane?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Salamandra pisze:Mam pytanie - czy wiecie, co konkretnie obejmuje pojęcie "odpady wielkogabarytowe"? Co można wystawić, a co na pewno nie będzie zabierane?
Wszystko to, co zmieści się na pakę ciężarówki... i da radę wrzucić w 2 osoby? Nie wiem, ale pewnie jestem blisko. Meble i AGD spokojnie... Malucha raczej nie ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zigi pisze:
Salamandra pisze:Mam pytanie - czy wiecie, co konkretnie obejmuje pojęcie "odpady wielkogabarytowe"? Co można wystawić, a co na pewno nie będzie zabierane?
Wszystko to, co zmieści się na pakę ciężarówki... i da radę wrzucić w 2 osoby? Nie wiem, ale pewnie jestem blisko. Meble i AGD spokojnie... Malucha raczej nie ;)
Bardziej mi chodziło o rodzaj odpadu, a nie o gabaryt :)
W sensie czy np. kartony po meblach/AGD albo jakieś formy styropianowe po AGD też wezmą.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Salamandra pisze:W sensie czy np. kartony po meblach/AGD albo jakieś formy styropianowe po AGD też wezmą.
Dokładnie to samo ostatnio wystawiłam i zabrali:)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I SPRZĘTU AGD W REDZIE

W DNIACH OD 01.10.2013 r. DO 11.10.2013 r.

Harmonogram
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dajcie znać jak przebiega aktualna zbiórka, czy zabierają wszystko co się wystawi, czy wybiórczo? Co mogę wystawić? Mebel? Czy elektroodpady, bo widziałam wystawione stare tv na ulicy? Czy pozostałości po remoncie czy rozbiórce? Sama już nie wiem...
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Vindie pisze:Dajcie znać jak przebiega aktualna zbiórka, czy zabierają wszystko co się wystawi, czy wybiórczo? Co mogę wystawić? Mebel? Czy elektroodpady, bo widziałam wystawione stare tv na ulicy? Czy pozostałości po remoncie czy rozbiórce? Sama już nie wiem...
Z tego co słyszałem - ale nie pamiętam gdzie - gruz, kafle itd - tzw pozostałości po remoncie - nie są zabierane!
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Fotel i sofę zostawili
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To co biorą? Złom miedziany i aluminiowy ?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

U nas zabrali kanapę, sprzęt RTV i jakieś inne bzdety, nawet niekoniecznie wielkogabarytowe (np. popsutą krajalnicę do chleba, siodełko od roweru czy stare łyżworolki . No chyba, że to sobie wziął ktoś tak, z ulicy, a nie Remondis.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Przyjechali drugi ras i zabrali sofę i kanapę, a już się bałam, że będę musiała to taszczyć na podwórko. A swoją drogą to o złom miedziany i aluminiowy nie ma co się martwić. Jak wczoraj wieczorem wystawiałam, to zaraz znaleźli się amatorzy złomu. Do północy kursowali. Najgorsze to to, że co bardziej wartościowe elementy chcieli demontować na miejscu, a resztę zostawić, bo "i tak to wam posprzątają". Mają ludzie tupet.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Kolejna zbiórka odpadów wielkogabarytowych!

http://miasto.reda.pl/2014/harmonogram- ... arytowych/
ODPOWIEDZ